SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Moni88/zapyrdol na treningach = piękna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Tak tak Monia lepiej rob MC ze sztanga tak najlepiej.,dopiero zobaczysz co to zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
i tak zrobię Kseniu . :) Dzisiaj w planie nie mam MC, ale przysiady ze sztangą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953




Moje spadki i zastój w udzie.

i nudna micha...
Oprócz cycka z kurczaka, co mogę jeść ? Widziałam w Lidlu mięso z królika ( ale nie wiem, czy mogę )

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-03-01 11:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Oprócz cycka z kurczaka, co mogę jeść ?
Wszystko jakoś nie widziałam w wątku, żeby Ci ekspertki czegokolwiek zabraniały

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
ooo to super, hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Im wieksze urozmaicenie tym lepiej,tylko zmiesc sie w bilansie.Ja tez mialam opory,ale teraz jem to co mam w lodowce,oczywiscie wybieram chudsze miesko.Krolik to super sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Super. :) Czyli można jeść: jagnięcinę, wołowinę, wieprzowinę, króliczki itd. oraz podroby ;] ?
Muszę się upewnić, bo aż w to nie wierzę , hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
bo aż w to nie wierzę
A dlaczego? Dieta zbilansowana to dieta w skład której wchodzą różnorodne składniki, nie tylko hormonami pędzony kurczak

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Moje spadki i zastój w udzie.
Weź się z tym zastojem nie chudniemy równomiernie, tak samo jak nie tyjemy.

Mięso każde wskazane, jak masz możliwość to kurzego cyca ograniczaj.
Ja go nie jadłam od paru miesięcy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
O w mordę pewnie, że mogę ograniczyć

A teraz mam pytanie do serów :D. Od dłuższego czasu nie jadam serów żółtych i serków topionych; np: z dodatkami itd. Rozumiem, że jak jestem na diecie zróżnicowanej, to także mogę je jeść ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas ucieka.. Szybkie przygotowanie do wojska..

Następny temat

Trening 4 dniowy do sprawdzenia .MASA! Hadrcorowo;P

WHEY premium