SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrob to Sam

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Witam, troszkę poczytałem o bojach ludzi tu piszących i po kilkunastu latach znów mnie wzięło na "pakowanie" :)
Sprzęt niestety,zaginął,się pożyczył itp. Póki co zrobiłem niepozorną suwnicę (zdjęcie innym razem) ale mam plan zrobić dość tanim kosztem taki mini kombajn, mający w sobie po trochu bramę,maszynę Schmidta,suwnicę, zamieszczam poglądowy rysunek do oceny.
Bloczki pierwsze oczywiście obrotowe, co do gryfu do wyciskania (ten półprzeźroczysty) jeszcze nie wykminiłem jak go dopinać,ale myślę ze coś sensownego wymyślę ;)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Witam!
Brama, w sensie suwnica 10 in 1, rewelacja!
Jak napisał Kolega wyżej, musiałbyś mieć ten gryf obrotowy z hakami.
Liczyłeś może ile $ Cię to wyjdzie?
Gratuluje pomysłu i trzymam kciuki za realizację!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2658
Fajnie to wygląda, dobry pomysł. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w efekcie końcowym. Powodzenia.

Life is too short to be small.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Viteck: Jeśli dobrze rozumiem do sztangi podepniesz linkę żeby mieć wyciąg górny. Możesz mieć problem z klinowaniem sztangi w takim wypadku. Mogę Ci pomóc jak się odezwiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Witam. Ja mam takie pytanie trochę nie w temacie, mianowicie skąd wziąć takie bloczki linowe co są na rysunku? na all... widziałem tylko takie podwieszane (z dziurą do zawieszenia) a takich na stałe sztywnych nigdzie nie mogę wyszukać....

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Kelton
Viteck: Jeśli dobrze rozumiem do sztangi podepniesz linkę żeby mieć wyciąg górny. Możesz mieć problem z klinowaniem sztangi w takim wypadku. Mogę Ci pomóc jak się odezwiesz :)

Nie,nie :) wyciąg będzie tak jakby oddzielnie, to znaczy prawa strona będzie jako wyciąg i niezależna od lewej, tak jak widzisz, suwak z gryfami, w tym celu ten demontowany drążek (ten półprzezroczysty). Jednym słowem ta prawa strona to taki klon tych tanich wyciągów z alledrogo ;)
A co do realizacji, na razie wszystko w planach bo materiał łatwy do zdobycia, a odwieczny problem obciążenie (drogie) na złomie znalazłem krążki po wypalaniu ale cena 2zł/kg raczej wygórowana bo na allegro już od 3zł chyba są oryginalne, bo to trzeba później jeszcze obrobić. Ale wytrwale szukam ;] Po demontażu drążka tak to będzie wyglądać, a suwaki już zacząłem robić (na łożyskach).
A co do rolek to sam sobie toczę (szczęśliwy posiadacz małej tokarki). Ostatnio dopadłem obrotowe kółeczka z teflonu takie montowane do np stolika itp, wystarczyło rowek przetoczyć i bloczek obrotowy gotowy, dodam że spisuje się znakomicie.





Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-03 20:59:18

Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-03 21:01:06

Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-03 21:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
w jakim programie robiłeś projekt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Nic dodać nic ująć :) Jak byś miał jakiś problem śmiało pytaj, postaram się pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Przedwczoraj miałem chwilkę czasu to dokleiłem ludzika coby "łopatologicznie" pokazać część ćwiczeń jakie będzie można wykonać na tej maszynie (mam nadzieje,że nie dostanę warna za spam zdjęć) :)
Problem wyciskania leżąc, stworzony na szybko, ale wydaje mi się, że niezłe rozwiązanie. Program w którym projektuję Cinema4D.














Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-05 12:06:07

Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-05 12:58:33

Zmieniony przez - Viteck w dniu 2012-09-05 13:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3300
Super, gratuluje pomysłu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Pomysl jakis jest, musisz sam potestowac jak to w praktyce jest
Pozdro

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Super mam nadzieje że się pochwalisz rezultatem.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenia toczone porada

Następny temat

Moja mini siłownia

WHEY premium