SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za szybka masa? o.O

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 689
Masa Bez Fatu?? Czy to w ogole jest mozliwe?

Mam pewne obawy dotyczace mojej diety na mase obecnie, zjadam dziennie ok. 2600-2700kcal, nie zapycham sie posilkami itd. dlatego tez zdziwilo mnie gdy po 3 dniach (!?!?) stosowania diety gdy sie zwazylem na silowni zobaczylem cos bynajmniej szokujacego... Z 70,8kg skoczylem na 72,5kg... Co nigdy mi sie nie zdzarzalo, od przeszlo 3 miesiecy zanim zaczalem stosowac diete moja waga wahala sie od 70,5kg do 71,2kg, a tu taki skok rzedu 1,5-2k w ciagu 3 zaledwie dni!

Nie wiem czy to jest normalne, czy to sa tzw "Latwe poczatki", ale troche sie przerazilem... ;p Mam stracha ze za bardzo obrosne w tluszczyk do czego nie daze... Cwicze 3 razy w tygodniu (narazie nie cwicze nog z powodu skreconej kostki) i do tego dochodzi 3x w-f w tygodniu, kosz w weekend for fun i a6w codziennie, a jak narazie jedyny wzrost jaki zaobserwowalem to wiekszy brzuszek :P i nie chodzi tu przynajmniej o miesnie... ;p

Moze zmnienic lekko przyjmowane kalorie? Nie mam ochoty w miesiac dobijac do 80 kg... ;p Mialem pomysl zeby zaczac na rowerku jezdzic przed cwiczeniami jako aeroby, jak myslicie, pomoze to w czyms?


jakies propozycje? ;p

z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmniejsz ilosc kalori w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
jak dla ciebie aeroby to podstawa, pal tluszcz buduj mase

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Obetnij troszke węglowodany A tak poza tym to skok wagi 1-1,5kg to może być normalka w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
"jak dla ciebie aeroby to podstawa, pal tluszcz buduj mase "
Webst3r, jak sie robi mase to raczej bez aerobow. Cwiczenia na silowni + aeroby zmniejszaja duzo bardziej przyrosty, niz tylko silownia bez aerobow. Ja w rok z aerobami w bicu zrobilem 4cm. A w tym roku tylko silownia i te 4cm skoczyly w 5 miesiacy. Trzeba wybrac: albo duzo pracy i rzezba, albo mniej pracy wiecej zarcia, masa i malo rzezby... Wybor nalezy do Ciebie.

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
j/w

Ponadto ważyć się trzeba umieć. Rano, o stałej porze, nacczo, po wypróżnieniu.

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
A co w tym dziwnego? Mi masa potrafi w ciągu dnia o ponad 2kg śmiało skoczyć. Dziwicie się>? Sprawdźcie ile g mają wszystkie produkty które spożywacie (po ugotowaniu!), same warzywa to dobry kilogram. Już nie wspomnę o wodzie i innych płynach (herbata,kawa), które pijemy. Bez obaw. A jeśli chodzi o aeroby to ja bym zrezygnował (przy takiej wadze redukować się>? to jest śmieszne), no chyba, że jesteś endo (w tym wypadku prawdopodobnie po wcześniejszym zmniejszeniu balastu ciała), jeśli jednak nie to zdecydowanie odradzam. Organizm musi rosnąć, a do tego potrzebny jest dodatni bilans i trening.
Pozdr


Zmieniony przez - vandetta w dniu 2007-05-21 23:36:07

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryz z poprzedniego dnia

Następny temat

Mak

WHEY premium