SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
ej nie czatujcie beze mnie
sprinter, to dobrza, jak zaczynalam na 400,800 ew 200 ale potem potrzebowali do sztafety no i mnie przerobili na sprinterke

nie amator no super wyniki, ja kiedys (po 4 latach przerwy) zrobilam 32 na 50m kraulem ale nawet w najlepszym okreci chyba tylko raz zeszla ponizej 30 ale to ja bylam dzieciak zero miesni
swietne wyniki, wspolczuje polamania, no ale teraz to spec i plywaniu i rowerach, ja moze jak w koncu zdam na ten glupi gdansku awf to tez nie mysle czy powazniej nie odbudowywac formy,
pozdrawiam i powodzenie! (moze i ja kiedys zarkne na rower inaczej bo teraz to zabijam ludzi jezdzac na nim)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
eprom :
Też kiedyś myślałem o AWF-a, ale nie ma u mnie w mieśćie i poszedłęm na informatyke, ale jak nie bęzie sekcji pływackiej to się załamie
Może kiedyś się jeszcze załapie na ten AWF , jakie są egzaminy ?

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
zwykle na inforie jest sekcja plywacka nie wiem czemu
wiesz ciezko mi powiedziec bo na kazdym awf-ie sa inne egaziny a u mnie to o ooo powaznie ciezko
www.awf.gda.pl < jak bedziesz miec czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Teraz JA
Pływałem u siebie w miescie w Juwenii Białystok ,w sumie nie zadługo bo do 7 klasy podstawówki .Potem troche pracowałem jako ratownik na basenie wiec pływałem sobie tak rekreacyjnie raz w tygodniu. Końcówka liceum i studia to już mania na punkcie siłownii ,jednak przez ostatnie półtora roku chodziłem na basen ze szkoły raz w tyg ,tak sie po pluskać, trener mówił ,żebym wstąił do sekcji w naszej szkole ,jednak ja sie mocno uiperałem ,bo mania masy wygrywała. Teraz jestem rozbity ,bo podobno ,kto bedzie w sekcjach od nowego października ,bedzie mniej płacił za szkołe ,wiec coś mnie tam kusi ,żeby znów zacząć pływać.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no dobra koniec tych sentymentalnych postow czas na sprawy techniczne mianowicie kto wie jak wyczyscic chropowaty anti fog, tak aby nie porysowac wnetrza - patrz foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
o kurde nigdy tak nie mialam, moze dlatego ze mam brazowe szwedki
zeskrobuj eheh a powaznie to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
heh, widze ze temat zmieniony wlasnie zdalem egzamin wstpny na ml. ratownika na 50m mialem 36s!!! jestem z siebie dumny
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
bueh no ja tez szukalam swimming i sie przestraszylam %)
50m dowolnym? 36 bardzo dobry wynik gratulacje moze i ja kiedys zdam tylko duzo kasy na to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj się dowiedziałem, ze mój kolega z klasy 2 lata temu zajął 4 miejsce w MP na 200m stylem dowolnym , ale miałem gula. Pogadam z nim i wyciągne od niego trening na siłowni jaki stosował podczas treningów, jeżeli komuś się przyda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
mi sie bardzo przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium