SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki przy pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Siema. Pływam dość często 3-5 razy tygodniowo po 1 km. Nie chodzę na siłownię, ponieważ mam wadę kręgosłupa (dlatego wziąłem się za pływanie, które mnie bardzo wciągnęło i mi się spodobało). Na siłkę się boję chodzić, mogę sobie pogorszyć sprawę a pływanie raczej mi nie zaszkodzi a może pomóc.
Czy powinienem ćwiczyć brzuch, jeśli pływam? Nie mam grubego brzucha, bez tłuszczu, umięśniony, bo zostały jeszcze mięśnie po tym jak chodziłem dawniej na siłownię. Poza tym pływanie też działa na mięśnie brzucha. Więc, czy powinienem ćwiczyć brzuch? Jeśli tak to jakie ćwiczenia polecacie? Chodzi mi o cały brzuch, także dolną część od pępka w dół, bo zauważyłem, że w tej części troszeczkę mi odstaje brzuszek w przeciwieństwie do górnej części brzucha.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2010-04-12 21:53:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
warto cwiczyc m.brzucha wystarczy 2x w tygodniu 100-200x ( 20x 20x 20x 20x ... )

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Dzięki za tak szybką odp. SOG dla Ciebie. A jakie ćwiczenia wykonywać?

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2010-04-12 21:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
rozne... na drabince.. z pilka lekarska.. http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp -

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIEG NA 1KM! Pilnie potrzebna pomoc

Następny temat

Piłka Nożna Mecz Pucharu Ligi Angielskiej 2003

WHEY premium