SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W jakim czasie zjeść śniadanie od przebudzenia (na masie) ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Cześć

O IF każdy już słyszał, post który w nim występuje posiada szereg zalet. (uwrażliwia tkanki na insulinę, sekrecja hormonu wzrostu itd)
Wszystkie informacje które zebrałem dotyczą tylko redulcji.


A teraz "na masie"
Czy śniadanie zaraz po przebudzeniu jest koniecznością ? Dodam że jestem Ekto.
Jeśli nie, to czy istnieje jakiś określony maksymalny czas niejedzenie i odwlekania śniadania ?

Ja jem 12/12 ale zastanawiam się.. czy na masie ma to sens ?

Live is too short to be small

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
czytałem to, i z tego co zrozumiałem to śniadanie nie jest koniecznością. Chciałbym jednak poznac Wasze zdania na ten temat.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
mi osobiście IF pasuje średnio, ale szło wytrzymać jak jadłem posiłek białkowo tłuszczowy kilka godzin przed treningiem. Jakość treningu też była lepsza. Okno 12h to już nie IF praktycznie, więc według mnie lepiej jeść tradycyjnie 5-6 posiłków w ciągu całego dnia.

Możesz też pomyśleć o cab back loading,o ile to Twoje zjęcie w avku i masz tak niski poziom bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Jesz I posiłek kiedy masz ochotę ot filozofia ważne aby bilans całodzienny który założyłeś musi się zgadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Dzięki za podpowiedz Panowie. Kazimierzu, carb back loading to tylko na redukcji chyba :) Ja mase zacząłem. Zdjęcie z avatara jest z tamtego roku, teraz bedzie jakos okolo 13bf%. Generalnie na noc zjadam albo twaróg + lniany (+kakao/cynamon/slodzik) albo makrela wedzona, więc myślę że to zarcie sie do rana trawi. Pasuje mi Twoje podjescie Wojo :) Nie chce być niewolnikiem pory jedzenia, tylko jesc kiedy mam ochotę :)

Zmieniony przez - szosiu w dniu 2014-11-26 10:09:28

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
mylisz się, zobacz sobie na przykład dziennik Solarosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Kto sie myli ? i odnosnie czego konkretnie ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
szosiu
Dzięki za podpowiedz Panowie. Kazimierzu, carb back loading to tylko na redukcji chyba :) Ja mase zacząłem. Zdjęcie z avatara jest z tamtego roku, teraz bedzie jakos okolo 13bf%. Generalnie na noc zjadam albo twaróg + lniany (+kakao/cynamon/slodzik) albo makrela wedzona, więc myślę że to zarcie sie do rana trawi. Pasuje mi Twoje podjescie Wojo :) Nie chce być niewolnikiem pory jedzenia, tylko jesc kiedy mam ochotę :)

Zmieniony przez - szosiu w dniu 2014-11-26 10:09:28


owszem nie trzeba jeść co do minuty, ale regularne spożywanie posiłków sprzyja organizmowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Odnośnie tego że CBL tylko na redukcję

Co do bycia niewolnikiem jedzenia, max 2 tyg i organizm się przyzwyczaja, a to naprawdę pomaga, wiadomo że nie trzeba jeść ze stoperem, ale mniej więcej o określonych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
no tak :) Kiedyś pamiętam jadłem równo co 3 godziny, teraz leje na to, jem o 3,4, lub 5 godzin.

Live is too short to be small

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan dieta . prosze o pomoc .

Następny temat

najlepszy spalacz dla kobiety ćwiczącej siłowo

WHEY premium