SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan dieta . prosze o pomoc .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 309
Witam .
mam 23 lata waga: 68 wzrost: 162 planuje zrzucic jakies 10 kilo. Kiedys dosc sporo cwiczylam ale niestety z czasem zaprzestalam i przytylam jakies 20 kg pol roku temu zrzucilam okolo 9 kg i aktualnie zabralam sie znow za cwiczenia . od trzech tygodni biegam po okolo 40minut - godzine + 20 minut silowni po biaganiu . Poki co waga stoi caly czas . Wczesniej wogole nie jadlam sniadan a od jakiegos czasu wsowam platki owsiane z bananem rano potem jeden posilek o 12 , prace koncze o 4 wiec po pracy biegam i po godzinie 5 jem obiad . warzywa + ryba lub stek wolowy , potem jakas kolacja w stylu serek wiejski i jajko i wypijam jedno bialko . wyeliminowalam ziemniaki ryz itp a moja waga nadal stoi . jak myslicie ile bialka , weglowodanow i tluszczy powinnam jesc , co moge dodac do diety lub odjac . czy po godzinie biegania 5 x w tygodniu wkoncu schudne ? bo zaczynam w to watpic :( dziekuje za wszelka pomoc . pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
problem tkwi w 20 minutach na silowni. co Ty w tym czasie zdążysz zrobić? rozgrzewkę? polecam dział trening dla początkujących i podwieszony post z linkami. a jak chcesz opinię o diecie to wrzuc ją zgodnie z podwieszonym regulaminem. a ziemniaki są dobre

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 309
w ciagu 20 minut pomacham sobie sztanga na jedna partie ciala , bo wiecej nie daje rady haha tak wiem ... co do diety to wlasnie moze moglby ktos mi pomoc z ulozeniem diety bo jako takiej nie mam . poprostu zmienilam zywienie wyrzucilam chleb slodycze itp . i zaczelam jesc sniadania . a wlasciwie nie wiem jak mam jesc przy odchudzaniu .. za to o tym jak przytyc moglabym napisac ksiazke haha }
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1539
Bawisz się w gender, czy pomyliłaś się w wyborze płci na swoim profilu? Schudniesz, jak będziesz miała deficyt energetyczny w diecie. Bieganie jest fajne, jak reszta sportów, przyspiesza metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Dziewczyno, pytasz się o kompletne podstawy, które są bardziej niż wyczerpująco opisane w podwieszonych tematach. Tego potrzebujesz. Nauczyć się i doczytać. Napisałem - wpisz dietę zgodnie z regulaminem, a Ty odpisujesz, że nie masz. Czyli nie jesz??? Wrzuć zgodnie z regulaminem to co jesz, pozwól nam się odnieść do tego.

Też oblicz swoje zapotrzebowanie energetyczne, wzor też podwieszony. Tak, moglbym Ci to policzyć, ale wzór jest na poziomie szkoły podstawowej.

Jak chcesz aby ktoś Ci dietę ułożył to sobie wykup usługi trenera czy dietetyka, bo na forum poprawiamy twórczość własna. To chyba nawet w regulaminie było napisane, a jeśli nie to lektura ostatnich tematów by Cię naprowadzila.

Niestety strata wagi wymaga pewnej pracy. Intelektualnej również. Jeśli trening kończysz po 20 minutach to cóż tu dużo mówić - jest zły. Ponownie - nie opisalas go, pozatym inny dział- trening dla początkujących. OPiS "macham sobie 20minut na jakąś partię" mówi tyle co nic. Pomijam, że trening fbw jest generalnie polecany początkującym.

I tak jak wspomniano - dział Lejdis.

Może szorstko, ale myślę, że dzięki temu cię to zmotywuje do roboty. Mi pomogło.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kcainam
problem tkwi w 20 minutach na silowni. co Ty w tym czasie zdążysz zrobić? rozgrzewkę?


W 20 minut, jak wie się jak można zrobić ciężki trening, bardzo ciężki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Koniu... właśnie słowo klucz jest w tym, że jak się wie... to już jest wyższa szkoła jazdy ja tam staram się sprężać jak się da, a i tak ciężko zejść poniżej godziny, fakt ja tam jestem leszczyk jeszcze, hehe jeszcze potrwa zanim dojdę do np. 150kg na przysiadzie i ciągu....

wątpię, czy koleżanka "macha" kilkudziesięcioma kilogramami na tej sztandze biorąc pod uwagę podejście do diety może mogło by pomóc rozdzielenie biegania od siłowni, a może je tak mało kcal, że nie dziwne, że sił brakuje.

Zmieniony przez - kcainam w dniu 2014-11-27 09:49:59

blat i ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja do oceny... :)

Następny temat

W jakim czasie zjeść śniadanie od przebudzenia (na masie) ?

WHEY premium