SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata tłuszczu - demitologizujemy aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
kurcze, ale z 2 strony, sam nie wiem jak z tym hiitem naczczo
normalnie aeorby tradycyjnie(w dni bez silki robie wlasnie rano 1h, to tez powinnem palic mieso - wiadomo zawsze leci troche miesnia),
ale jak hiituje naczczo przez dajmy na to 12min(przed aerobami wypijam serwatke bv 157), a po nich zjadam sniadanie, to chyba nie bedzie az tak zle?
how do you think?
czyli to nie jest tak do konca naczczo, ale bez ww. zeby cukier byl na w miare niskim poziomie. a jak sie glikon skonczy, to organizm bedzie potrzebowal glukozy z miesni. to ma przeciez odzyweczke i rozlozone aminokwasy, takze szybsza droga niz palenie miesni IMO

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
widze ze niektore osoby sa ostro wprawione w hicie a ciekaw jestem czy robiac 20/20 czy tam 30/40 podczas tak krotkiej przerwy (truchtu)jestescie wstanie zmniejszyc tetno do 60/70 % czy poprostu robicie nie patrzac na tetno
bo u mnie np zrobienie 20 sek sprintu wymaga od 60 do 120 sek truchtu zeby tetno wrocilo do normy 60 %(120 uderzen )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przejmuj się, 90% ludzi nie wie co czyni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
ja mam takie pytanie i mam nadzieje,ze jakis fachowiec mi odpowie. Mam 21 lat, 174cm wzrostu i waze 60 kg. Chce spalic swoja niepotrzebna tkanke tluszczowa i wazyc tak jak kiedys wazylam 54 kg. ale nie wiem jaka odzywke mam sobie kupic,zebym miala jak najlepsze efekty! czy fat burner 120 kapsulek,czy l-karnityne w plynie? dodam,ze nie cwicze regularnie, wrecz BARDZO zadko (tak zrednio raz na 2 tygodnie)

marz3na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
https://www.sfd.pl/temat128699/ -> punkt 2

oraz: https://www.sfd.pl/temat247885/ czyli zacznijmy od podstaw.

BTW, z czego Ty chcesz się odchudzać? Powinnaś raczej pobudować mięśnie, niż nastawiać się na redukcję.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
przepraszam,zle sformuowalam swoje pytanie. wlasnie mi chodzi o podbudowanie miesni i chcialam sie zapytac fachowca,zeby nie wyrzucac kasy w bloto jaka odzywke by mi doradzil

marz3na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Jak mało ćwiczysz, to sobie w ogóle daruj wszelkiego rodzaju odżytwki, a po prostu zacznij więcej się ruszać.

Odżywki same w sobie niczego nie załatwią.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Acha chcesz byc szczuplutka i nie robic nic. Kliknij na profil Tyka i odpowiedz juz masz. Dobrego spalania.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja już drugi miesiąc jadę z redukcją bez aerobów, naprawdę żadnej różnicy, poza tym, że mam więcej siły nie widzę.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Kruszek moze czas cos zmienic?

U mnie wyniki zaskakujace, sam sie zdziwilem.

Kruszek ja 3 razy cwicze silowo a 2 dni aeroby przez 10-11 minut z 3 minutowa rozgrzewka i 3 minuty cool down. Jade na tym Stair Climber zaczynajac od 7mego stopnia jako rozgrzewka a 11 minut na 10tym i koncze na 7mym. Prawde powiedziawszy ledwo z tego sie zchodze.

If ignorance is bliss than I am very blessed

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk na noc...

Następny temat

sniadanie bez wegli

WHEY premium