SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg na Śniadanie 4x

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
siema , czy twaróg z dżemem na śniadanie 4x w tygodniu mi nie zaszkodzi ? czy jest to dobre rozwiązanie, ponieważ bardzo by mi to pasowało :}
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Co do posilkow z twarogiem to poczytaj dzial kuchnia sfd.

Na podstawie jednego posilku nie da sie swierdzic czy bedzie dobrze. Wrzuc cala rozpiske diety z wyliczeniami i wtedy zobaczymy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Raczej wyjątkowo kiepski pomysł. Dżem to produkt śmieciowy - jedyne czego dostarcza to cukry proste. Poza tym w posiłku brakuje warzyw / owoców, błonnika etc...

Poza tym trudno jest definitywnie ocenić zasadność wprowadzania takiego czy innego posiłku bez szerszego kontekstu - czyli wiedzy na temat tego dla kogo i w ramach jakiej diety ma to być zjadane

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-12-26 10:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
i tak rzadko daje warzywa/owocy do śniadania - jestem w LO i brak mi kasy żeby sobie kupować tyle ;d biore witaminy. a oprócz tego, że nie ma warzyw, owoców to może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli pytasz tylko o wartość tego posiłku to nie jest dobrze

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
czyli lepiej 2 kromki chleba z pasztetem ? bo albo tak albo tak ;D
a twaróg mi wchodzi tylko z dżemem ;d dlatego 4x rano bo w nocy nie chcę dżemu wcinać wiadomo czemu

niestety jestem w LO i nie mam hajsu za bardzo ;d



Zmieniony przez - Dobromił w dniu 2012-12-26 10:51:35

Zmieniony przez - Dobromił w dniu 2012-12-26 10:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
Nie lepiej twarog +platki owsiane na patelenie i placek ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
też kończę LO i nie narzekam. 2.opcja też odpada

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
no widzisz ;d a gdybym do tego dołożył jakiś owoc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli pytasz o opcję macieja1997 to wtedy by uszło

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
zapodacie linka jak zrobić te placki ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Preparaty witaminowe nie zastąpia nigdy owoców/warzyw, więc chcąc racjonalnie się odżywiać, ich obecność w diecie jest wymogiem.

Skoro twaróg nie wchodzi Ci inaczej, jak z dżemem, może warto rozważyć inny sposób komponowania posiłków?
Poza w/w, jesli nie masz dostatecznych mozliwosci finansowych, tym bardziej powinieneś skupic sie na jakości jedzenia - a nie ilości.

Przepisy masz w dziale - Kuchnia SFD.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2012-12-26 11:29:17

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta TKD do oceny.

Następny temat

Dieta na masę do oceny.

WHEY premium