SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna spala tłuszcz

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W niedawno opublikowanych badaniach - japońscy naukowcy dowiedli nam, że tauryna pełni rolę hormonu tkanki tłuszczowej, tak zwanej adipokiny. Stymuluje tutaj syntezę dosłownie wszystkich białek biorących udział w spalaniu kwasów tłuszczowych i termogenezie.
Artykuł ten możecie przeczytać w dziale "termogeniki i inne spalacze" na mojej stronce autorskiej:

www.slawomirambroziak.pl

Można też przejść na nią z baneru, umieszczonego po prawej stronie.
3

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ciekawe nie wiedzialem ze tauryna spala tluszcz
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro zrobimy kolorowy button w podpisie Sławka
coś jak mam ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ciekawe
Musze przyznac ze zawsze jakos sceptycznie do Tauryny bylem nastawiony
Trzeba bedzie sprobowac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - dzięki!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czorcia - ja zawsze uważałem taurynę za jeden z najlepszych suplementów, jeżeli nie sportowych, to przynajmniej pro-zdrowotnych. Zauważ, że - pomimo pojawiania się co jakiś czas różnych hitów - tylko nieliczne suple niezmiennie same bronią swojej pozycji na rynku: kreatyna, glutamina, arginina i właśnie tauryna. Jest też w tej grupie HMB - czy się to komu podoba, czy nie...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Zauważ, że - pomimo pojawiania się co jakiś czas różnych hitów - tylko nieliczne suple niezmiennie same bronią swojej pozycji na rynku: kreatyna, glutamina, arginina i właśnie tauryna. Jest też w tej grupie HMB - czy się to komu podoba, czy nie...

Zgadza sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mocno utrwaliła swoją pozycję też glukozamina. Co prawda - jako protektor stawów. Jednak teoria wskazuje, że powinna też działać na rozwój siły i masy. Zamieściłem kiedyś o tym artykuł w SdW. Problem ten poruszam też szeroko w mojej książce - "Legalne anaboliki", która ukaże się na przełomie czerwca i lipca. Tu link do jej stronki:

www.legalneanaboliki.pl 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Panie Sławku widzę, że obala Pan "mity" o nieskuteczności niektórych suplementów. Wielki szacun.
Odnośnie tauryny, ja osobiście odczuwałem jej pobudzające działanie, szczególnie w połączeniu z kofeiną.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tę moją stronkę autorską założyłem właśnie w celu zamieszczania szerszych informacji i prowadzenia pogłębionych dyskusji. SFD ma bowiem tak wielką liczbę odwiedzin, że ciekawe, ale mniej popularne tematy spadają szybko - gdzieś na dalekie strony. Nie da się ich wszystkich podwieszać, bo wtedy te podwieszone zajęłyby kilka stron.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Gdzie będzie można nabyć Pana książkę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GASP

Następny temat

Beta -SOLAR -słońce w kapsułce - NOWOŚĆ!!!!!

WHEY premium