SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp MCT + kreatyna+ tauryna ?? co jeszcze i jak?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie do fachowców a mianowicie:
zakupiłem nastapujace suplementy:
Tauryna - 100kapsulek
kreatyna - 250gram (proszek)
gainer mct - 1 kg

Jak to zarzywać? Jakie odzywki najlepiej dokupic, jaka diete zastosowac aby byly optymalne efekty?

dodam ze cwicze 5-6 miesiac dotychczas nie bralem suplementow typukreatyna.
Wzielem tylko 1 kg mega mass hiteca i 2 kg sports nutrion.

Cwicze 5 x w tygodniu :
pn - klatka
wtorek - plecy
sroda- barki
czwartek - nogi
piatek - biceps triceps
Waze - 78 kg
wzrost- 184cm

Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego mu potrzeba...
---------------------------
WaWa Ursus mafiiija
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
bede musial pokombinowac narazie staram sie poprawic diete.

Na nogi bede tez musial wrocic do przysiadow gdyz po nim najbardziej czulem sie zmeczony podczas treningow nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Za wcześnie na kreatynę
z kretką należałoby zacąć po minimum roku treningu

Masz opracowaną dietę????

1 kg gainera to bardzo mało - starczy Ci na max parenaście dni
Tauryny na ok miesiąc



------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-01-11 12:02:43

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainera moge dokupic nie wiedzialem tylko jakiego wiec wzielem mniejsze opakowanie aby zobaczyc czy bedzie spelnial moje potrzeby itp czy ebdzie cos dawal.
co do kreatyny roznie ludzie mowia nie wiem zbytnio jedni mowia tak jedni tak.
Suplementy, porzadna diete i uczciwe treningi chce zaczac od lutego, wiec mam jeszcze troche czasu na dokupienie ew potrzebnych mi supli itp aby pozniej miec najlepsze efekty.

niestety jeszcze nie mam opracowanej diety:(
dotychczas jadlem ok 5 posilkow: ryz piers z kurczaka, kanapki, tunczyk, bialka jajek itp... starajac sie jesc co ok 3 godziny niestety szkola troche psuje normalna diete wiec musze przynajmniej jeden posilek zamienic na jakis substytut tu najlepiej odpowiadal gainer.

Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego mu potrzeba...
---------------------------
WaWa Ursus mafiiija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Dokup przede wszystkim więcej gainera. 3kg to minimum na miesiąc.
Ogranicz treningi do 3-4 w tygodniu. Przy szybkim metabolizmie to wystarczająca ilość.

Kreatynę bierz w dzień treningowy rano 20 min przed śniadaniem 5 gram i po treningu 5 gram, a w wolny tylko rano 5 gram. Do każdej porcji kreatyny-tauryna 2 kapsułki. Możesz ją też brać przed treningiem-obudzi Cię jak jesteś ospały. Gainera pomiędzy posiłkami po 50 gram oraz po treningu ok 70 gram ale 20 minut po kreatynie. Po 30-40 minutach zjedz dobry posiłek.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Kreatyna musi poczekać, spróbuj ulożyc sobie diete my ocenimy(jesli nie wiesz jak to przeczytaj posty podwieszone w dziale odzywianie), gainer jest dobrym uzupełnieniem diety, ale ona musi najpierw byc, kup go wiecej, tauryne mozesz brac.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wg mnie nie ma sensu jeszcze brać się za kreatynę

Twój organizm ma jeszcze spore rezerwy - warto to wykorzystać bez ładowania wodą i zwiększania syntezy białka kretką




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Ogranicz treningi do 3-4 w tygodniu. Przy szybkim metabolizmie to wystarczająca ilość.

Danon co miałeś na myśli, ile wg Ciebie powinienem trenowac w tyg przy wolnej przemianie(obecnie ćwicze co drugi dzien, partie rozlozone na 3dni)


- HERMAN -


"Niechaj nikt z was nie łudzi się nadzieją, że wyjdzie stąd żywy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Koledzy dobrze Ci radzą. Na początek zajżyj do działu odżywianie...
Z kreatyną wstrzymaj się jeszcze min. 6 msc. Gainera dokup bo ta ilość ,którą masz nie starczy na długo. Taurynę możesz już oczywiście brać :)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
xhermanx danonowi chodzilo chyba o to ze trening przyspiesza metablozim,wiec korzystne jest robienie np lekkiego treningu brzucha który polepszy metabolizm

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Moim zdaniem ilośc treningów w tygodniu zależy bardziej od indywidualnych zdolności regeneracyjnych organizmu i ogólnej jego wydolności, diety, suplementacji lub jej braku no i zasobności czasu

Danone - mógłbyś rozwinąć kwestię zależności szybkość metabolizmu - ilość treningów???


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie tez chetnie przeczytam...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI KONKURSU ZA GRUDZIEŃ

Następny temat

Hmb

WHEY premium