SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna spala tłuszcz

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Część nakładu zostanie skierowana do empików i księgarni a część - do sprzedaży wysyłkowej przez SdW. Myślę też o sprzedaży przez sklep SFD, ale jeszcze nie rozmawiałem o tym z Bulem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17338
a od kiedy w empikach bedzie mozna dostac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Także jestem zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kogut z pewnością chętnie umieści tę pozycje na głównej stronie sklep

a z tą tauryną to tak z przymrużeniem oka
interesuje mnie potwierdzenie skuteczności w praktyce zwykłego, najzwyklejszego zjadacza supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
zawsze stosuje tauryne przed aerobami.ogólnie zawsze biore jej dużo nawet do 20 gram dziennie.i mam super efekty.energia,pompa regeneracja i szybsze spalanie tłuszczu

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z drukarni wyjdzie przed 30-tym. Nie wiem - jak dalej wygląda dystrybucja. W lipcu będzie na 100%.

Bul - pogadamy o sklepie przy okazji.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sam jestem ciekaw efektów... Ful już próbował. Mój syn redukował tłuszcz na taurynie, bo - zgodnie z moją wiedzą - to najbezpieczniejszy a zarazem najefektywniejszy spalacz dla nastolatka. Bardzo dobre rezultaty!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
i Sławku ja mysle ze zarazem jest to najlepszy antykatabolik!lepszy od leucyny i glutaminy i bcaa

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
przeczytalam artykul na stronie Pana Slawka, i mam pytanie, bo nie moglam sie powsztrzymac i wlasnie zakupilam sobie tauryne 1500 mg, biegam codziennie, malo bo ok 5-8km (ale to dopiero poczatek), robie jakies tam brzuszki staram sie regularnie, czy brac jedna czy dwie kapsulki dziennie? nie wiem czy dobrze zrobilam kupujac te kapsuly, ale wydaje mi sie, ze nie powinny mi zaszkodzic. bardzo prosze o odpowiedz i wyrozumialosc, pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z tego, co pamiętam, w tym japońskim badaniu, które komentuję w artykule - stosowano dawkę 3 g. Czyli min. 2 kapsułki tej po 1400 mg.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GASP

Następny temat

Beta -SOLAR -słońce w kapsułce - NOWOŚĆ!!!!!

WHEY premium