SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy prozdrowotne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Witam
Czy w sklepie SFD znajdę jakieś preparaty wspomagające układ trawienny? Chodzi mi dokładniej o probiotyki/enzymy trawienne, ponieważ rozmawiałem ze znajomym lekarzem i doradził mi kupono suplementów poprawiających przyswajanie wartości odżywczych. Jeszcze dzisiaj przeczytałem temat na potreningu.pl, i teraz jestem zdecydowany w 100% na zakup tego typu produktów. Proszę was o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Nie oczekuj, ze po suplementacji probiotykami czy enzymami trawiennymi, wieczorem po 4-5 posilkach bedziesz mial plaski brzuch. Tak juz jest niestety, ze gdzies ten pokarm musi sie zmiescic i rozpycha uklad trawienny. Problem z tym maja szczegolnie ekto, ktorzy spozywaja bardzo duze ilosc weglowodanow a co z tym zwiazane rowniez blonnika. Problem moze byc bardziej zlozony niz sie wydaje. Na low carb raczej nie ma z tym problemow

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Jest może tego jeszcze więcej? Bo tego Ultralife brak na magazynie, a XXL Nutrition nie za bardzo ufam. I czy ewentualnie mogę dostać coś takiego w aptece, w miare rozsądnej cenie? Oczywiście nie musi być to firma robiąca tylko suplementy dla sportowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytaj o jakis detox, ultralife bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W aptece dostaniesz ale pewnie droższe i mniejsze opakowanie, ja np mam priobiotyki od swansona za ok 30 zeta 60 kapsów, a ostatnio mi na wirusa żołądkowego lekarka przepisała priobiotyki 6 saszetek za 27 zeta.

Posiadam te
https://sklep.sfd.pl/Swanson_ProBiotic-4_-opis27252.html
W B.O.K.u mozesz się zapytac kiedy bedzie detox od ultralife
Od FA też jest coś
https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_Greens_&_Juice-opis26223.html

Za granicą takie zielonki jak od FA są bardziej popularne i jest tego sporo u nas jeszcze mało co tego jest.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-12-08 13:15:20

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Anubis a co to tak w rzeczywistości daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
teoretycznie lepszą perspektykę jelit ale na ile to prawda to jeszcze nie wiem bo nie odpieczętował opakowania - jeśli chodzi o priobiotyki. Zielonki tylko w wypadku jak ktoś na prawdę jest na bok z warzywami i owocami.

Sorki takie posiadam
https://sklep.sfd.pl/Swanson_ProLacto_Acidophilus-opis27831.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-12-08 13:40:08

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Drogo to wychodzi, paczka brokuł w Biedronce kosztuje niecałe 3zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Digest plus ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale paczka brokuł nie zawiera priobiotyków, nie każdy lubi warzywa, a najgorsze to chyba dla niektórych brokuły i brukselka, za tą drugą sam nie przepadam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
kup od swansona probiotyk, dla mnie super sprawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stymulacja hgh

Następny temat

suplementacja do SW

WHEY premium