SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
Witam serdecznie!

Mój staż to około roku. Mam takie pytanie, w jaki sposób trenować aby zwiększyć siłę? Szukałem na forum, ale nic nie znalazłem.

Pozdrawiam,
Piotrek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
Nie ma za co...zastosuj sie takze do tego planu treningowego to moze i tobie pojdzie tak sila do przodu jak i mi...za 4 tygodnie koncze cykl na tym planie to jak cos to ci powiem jakie efekty u mnie to przynioslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
Oki, tu byłem :P

Chodzi mi o zwiększenie siły przy wyciskaniu na ławeczce prostej. Czy sposób w jaki wykonuję ćwiczenie może mieć wpływ na tą siłę? Chodzi mi konkretnie o to czy szybkość, oddech, progres o 2,5 kg w tygodniu jest znaczący.

Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Szybkosc no to wypychasz dynamicznie opuszczasz z kontrola. Mostkuj delikatnie. Progres +2,5kg na tydzien to sporo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
Dzięki georgu :)

Problem polega na tym, że obecnie wyciskam około 50 kg w serii... Wstyd się przyznać, strasznie chcę mieć lepsze 'osiągi' ;p. Mam nadzieję, że uda mi się to dokładnie ćwicząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Ehh nie gon za bardzo ciezarow, bo to nie jest najlepsze wyjscie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
aszx1, ten link jest nie związany z tematem...

Jestem już trochę zdesperowany, bo ćwiczę i ćwiczę a siła na wyciskaniu w ogóle nie rośnie :P Za to przy innych ćwiczeniach jest ok. Jakąś lewą mam klatę chyba javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Moze wy***ke ci dali

Jaki masz wzrost? Masz moze dosyc dlugie rece?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1019
Hhyh ;P

Mam 183 wzrostu i ręce chyba długie... Nie wiem jak je mierzyć, ale jak stoję to od barku do końca palców mam ponad 70 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Jestes wysoki wiec masz napewno dlugie rece. A to daje ci dlugi ruch podczas wyciskania. Dluzszy ruch = mniejszy ciezar w WL

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc!!!! Dysproporcja

Następny temat

Powrót po dwóch latach...

WHEY premium