SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują vol.2

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72211

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
wrocilem z wieczornego truchtania, pierwszy raz od dwoch tygodni:D z czarnowa do mostu na bobrzy w bialogonie i z powrotem, okolo 12 km:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Sliwencja a to jak trenujesz walki to możemy potrenować parter co Ty na to ;p?? siemanko a ja nie dawno wróciłem z pracy mam teraz 2 zmianę od 15 do 23 a praca nie jest lekka... ja trenuje caly czas systematycznie jutro ide o 12 na siłkę trenuje 6 razy w tyg zmieniłem swój trening z siłowego na budowę masy mięśniowej i od 2 tyg redukuje warzę już tylko 103 kg ;) :P szkoda tylko że wraz z wagą obwody też maleją ;(;( w bicu 42cm przed treningiem ale zrzuciłem już 9 cm w pasie w 3 tyg :) pozdrawiam:)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
walka w parterze hmmm kuszące hehe ale myślę że nie miałabym szans chociażby dlatego że ważę połowę tego co Ty hihi
ale poważnie to zajmuję się fitness'em , ćwiczę sobie 6 razy w tygodniu i napoczątku robiłam redukcje byłam na diecie białkowej i wrzuciłam jeszcze ćwiczonka , a teraz to rzeźbię hehehe
np. przy A6W jestem już na 22 dniu i widzę efekty - fajny brzuch się robi mniam hehe

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
ja jak próbowałe, A6W to zawsze wymiękałem na 5 dniu hehe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Silwencja niestety już się nie da zmienić ankiety
Mlodzian 220 za 20kg? w sklepie ogumowane i nowe są tańsze

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
A chvj, też się wezmę za a6w. ; D Silki i tak nie ma, bo kumpel jeszcze od wypadku cwiczyc nie moze. Zobaczymy, czy cos zejdzie kg przy samym a6w + 6 kapsow TSE dziennie + normalny wakacyjny ruch + lajtowa dieta (jedz co chcesz, tylko uwazaj na kalorie i wegle. Zdrowo, smacznie : D) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
A6W to na rzeźbę jest dobra widzę po sobie .. i w sumie może organizm kobiety inaczej działa ale ja jak tylko ograniczyłam węgle na rzecz białka to poleciało no i też było smacznie i zdrowo heh + ruchh

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
No ja też ograniczę węgle, ale na rzecz oliwy bo i tak muszę nową już kupić a tej trochę mam sporo. ; ) Białka nigdy za dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
i dobrze tłuszcze też są ważne najgorsze te węglowodany paskudne

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Ta: P Obczailem ostatnio w Polo chleb zytni z ziarnem, ale nie wiem czy jest dobry?
sklad: ziarna slonecznika,dyni,siemie lniane, sruta sojowa, sezam, maka zytnia, woda,sol. Moze byc do odchudzania? : D Tak kolo 2-3 kromek dziennie idze. Jest ladny i ciemny : P Z tej piekarni na Krakowskiej jest ulotka ze środka Bo z innymi rzeczami nie mam problemu, ryz brazowy jest, owsianka jest, twarog, jaja ze wsi, mieso, warzywa z dzialeczki: D

Zmieniony przez - dertee w dniu 2010-07-21 20:17:54

Zmieniony przez - dertee w dniu 2010-07-21 20:18:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Armwrestling Kielce <?>

Następny temat

Sklep z odżywkami w Jędrzejowie juz działa!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium