SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują vol.2

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71814

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
hehehe i to jest właśnie najlepsze czasem żeby sobie luźno pogadać o niczym bo jak czytam te "wskazówki" mądralińskich co g**** wiedzą tylko po necie poczytają a z prawdziwymi ćwiczeniami niewiele mają wspólnego to już wolę sobie spam czytać przynajmniej wesoło hihi -;))a jak leg się ma ??
ja dokładnie rok temu jak schodziłam w nocy ze schodów ( niewiem dlaczego nie zaświeciłam światła ) tak mi sie spadło że moja noga wyglądała tak
http://yfrog.com/j7dscn1831ij

skręcona w kostce była ale nie chcieli mi włożyć w gips bo podobno tak miała się czybciej zagoić , więc dostałam tylko recepte na altacet a ból był niesamowity i męczyłam się z tym prawie całe wakacje tak więc szczęście w nieszczęsciu że masz gips założony bo mnie to już poźniej nawet środki przeciwbólowe nie pomagały więc musiałam sie uciekać do metod naturalnych typu aloes , kapusta hehe

Zmieniony przez - sliwencja1 w dniu 2010-07-07 12:21:00

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
wygląda na to, że szybko dochodzi do normy. Autkiem daję radę więc nie jest źle. Co tam pod gipsem to zobaczę w poniedziałek. Pewnie tak "kolorowo" jak u Ciebie.
Słyszałem taką opinię, że lepiej złamać niż skręcić...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
mi na pamiątke siostra fotę zrobiła bym już nigdy po ciemku nie schodziła ze schodów :D pewnie że gips lepszy przynajmniej się szybciej i lepiej zgoi , eee to jak w poniedziałek już Ci zdejmują to chyba nie najgorzej jest to gitcior !!

hmmm tak sobie siedzę i myślę że jeden dzień odpoczynku no góra dwa to fajnie ale już mi się nudzi i chciałabym do pracy jakiejś wakacyjnej iść xD wczoraj sesje skończyłam i obiecałam sobie że odpocznę ale kurde nuda jest !!! nie wie ktoś o jakiejś pracy dodatkowej ??? mogą być Kielce bo o Końskich to nie ma co marzyć raczej



Zmieniony przez - sliwencja1 w dniu 2010-07-07 15:41:44

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
W Końskich sezonowej raczej nie będzie, może na Sielpii?

Trzeba szukać, może na czarno u znajomego gdzieś można porobić.

Zmieniony przez - dertee w dniu 2010-07-07 16:06:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
zapomniałam o Sielpii, dzięki może sie tam przejade i popytam może jeszcze będą gdzieś kogoś potrzebować bo ja wiem że własnie trudno w końskich zwlaszcza do sezonowej hmmm dobry pomysł
THNQ -:*

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
tu same inteligentne i skore do pomocy scyzoryki są. Możesz na nas liczyć...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
no ja w to wcale nie wątpię :D

no to kto dziś wchodzi do finału hmm ?? ja stawiam na Hiszpanów 2:1 a Wy inteligenty ?hih :PP

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
no Hiszpanie. Chciałbym aby przegrali Niemcy i z Paragwajem też. Takie marzenia...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Jak wyszedłem o 6 rano z domu tak wróciłem 15 min temu
Byłem w Bielsku Białej,potem Chorzów,Wrocław,znowu Chorzów i do domu. Troche km narobiłem autkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Pięknie Hiszpania winner :D prawie zgadłam <lol>

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Armwrestling Kielce <?>

Następny temat

Sklep z odżywkami w Jędrzejowie juz działa!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium