SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują vol.2

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72121

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
jak tam?...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Jutro znów z rana śmigam na jazdy do Kielc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 809 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14052
przeyebane dobrze ze juz dawno mam to za soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Jak na egzaminie? Kurva ten co z nim jezdze mowi, ze powinno byc za pierwszym - ale znajac to pewnie na jakiegos*****a trafie i mnie udupi na jakims gownie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
****a nie jade jutro, odwolal : P W srode na plac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
moja kobieta w czwartek zdała. Powiem wam, że zdawalność tego dnia była bardzo wysoka. Wcześniej to mało kto zaliczał. A piąty raz tam byłem...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Moim zdaniem egzaminator nie ma wpływu na wynik
Po prostu albo umiesz jeździć albo się do tego nie nadajesz i zdasz za 3 albo później. Najczęściej takie osoby potem zostają niedzielnymi kierowcami,bo się boją na ruchliwą drogę wyjechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
i tu się mylisz. Kobieta moja zdała dopiero wtedy gdy zachowywała się jak ciota za kierownicą. Wcześniej to rzekome wymuszenia albo wjazd na zablokowane skrzyżowanie. Przy lewoskręcie na światłach kazał czekać aż pierwszy całkiem opuści skrzyżowanie. W normalnych warunkach wjeżdżają 4 samochody. A tu czekaj przed sygnalizatorem. Na kaleki uczą.
Kumple co śmigali bez prawka mieli większe kłopoty bo mieli już złe nawyki. Zbyt agresywna jazda.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
a tak odbijając od tematu prawa jazdy to jak wam sie nowy wygląd sklepu sfd podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Ujdzie : ) kurva konto ******* za***ali, *******e to gowno : d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Armwrestling Kielce <?>

Następny temat

Sklep z odżywkami w Jędrzejowie juz działa!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium