logo
zamknij zamknij

SPLIT - zmieniać plan po przejsciu na redu??

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175

0 5 0
napisał(a)
monkey22
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2402 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 103843
Witam, przechodze od kwietnia na redu i mam pytanie odnosnie treningu .
Aktualnie cały czas od 7 miesiecy jade splitem i stąd pytanie czy przechodzac na redu moge cały czas jechac dokładnie tym samym planem i nic nie zmieniac a zmiany dopiero zostawić na kolejna mase ??
Chodzi mi o typowo siłowe treningi bo oczywiscie dodam sobie w dni wolne od siłowego bieganie 5-10km

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-03-20 17:13:54
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Tomaso
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9932
Witam,
podstawą jest dieta - zarówno podczas redukcji tkanki tłuszczowej, jak i budowania masy mięśniowej. Trening to tylko bodziec do rozrostu mięśni/podtrzymania tego co jest.
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 1552 Napisanych postów 41267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289938
Jak tylko trening dobrze się sprawdza to możesz nim lecieć . Skalibrujesz dietę na redukcję i będzie szło. Choć można by było jakieś zmiany wprowadzić do treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownię po 6 miesiącach przerwy.

Następny temat

Czy mogę tak robić?

Zapraszamy na Debiuty PZKFiTS 2018

“Wielki” trening Aliny i Alusi!

Kolejność wykonywania ćwiczeń a rozwój mięśni

Wady i zalety treningu dzielonego: partia raz w tygodniu

Jarmuż - co w sobie kryje?

Leksykon suplementacji: l-cytrulina

3 ćwiczenia idealne pod BJJ i nie tylko

Prohormony - sterydy w kolorowych opakowaniach