SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska - trening redukcja/rzeźba -szybka ocena i dodaje cwiczenia :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek - wolne, i jedynie pod wieczór brzuszki na piłce w domu.
Wtorek - superseria - biceps i triceps / plecy i klatka + aeroby
Sroda - nogi + barki + aeroby
Czwartek - triceps + plecy + brzuch + aeroby
Piatek - biceps + klata + nogi + aeroby
Sobota - triceps + plecy + brzuch + aeroby
Niedziela - biceps + klata + nogi + aeroby

To jest jedynie Program jakim chce trenowac, jest to moja pierwsza redukcja wiec nie wiem czy ta kombinacja jest najlepsza. Poniedzialek jest jedynym moim wolnym dniem od treningu gdyz mam pozno zajecia na uczelni i nie jestem w stanie potem ciezko trenowac wiec wole nie trenowac niz dawac z siebie mniej :)

Jest dobrze, dobrze jest cwiczyc takim programem? Jakies osobiste spostrzezenia?

Suplementy : Thermo Speed Extreme, białko do uzupelniania diety nadal i aminikowasy

Staż treningu: 12 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
skąd wziąłeś ten trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest tylko rozpiska treningow w ciagu tygodnia. nie bralem go z nikad. przeczytalem co i jak powinno byc, przelozylem to na moj plan lekcji w ciagu tygodnia i najodpowiedniej mi to tak wyszlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
biceps 3 razy w tygodniu? po co? poczytaj o FBW czy splicie partia 2x na tydzień choćby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to gdzie wcisna superserie? zamiast normalnego treningu bica w niedziele? a we wtorek samego aeroba zrobic?

Zmieniony przez - siwulq w dniu 2012-11-25 18:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
cały trening bym zmienił. Kupy dupy się nie trzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Po pierwsze to wypełnij ankietę.


-Zrób 3-4 dni treningowe
-Daj czas na regeneracje organizmowi, bo to też ważne.
-Brzuch możesz robić po każdym treningu (np ABS II)
- Jeżeli jest czas po treningu to wrzuć aeroby, a jak nie to trochę później albo w inne dni, ale pamiętaj żeby był czas na regeneracje.
-Super serie na koniec treningi.

Tak w w ogóle to masz dieta? bo jak nie to nie wiem w jakim celu zażywasz spalacz tłuszczu...


Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2012-11-25 18:39:59

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta jest, jadac 2 miesiace na tej diecie, masa poszla w gore o 2 kg a fat spadl 2.5 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Jeżeli chodzi o trening to kicha jest, dopracuj go.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale 3-4 dni i odpoczynek to prawie jak na masie. ja chce wieksza czestotliwosc treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
To uloz diete z ujemnym bilansem, a nie sie w spalaczei bialka bawisz. Mowisz ze staz 12 miesiecy, a wypisujesz plan w ktorym robisz bicepsy 3 razy w tygodniu? Cos chyba jest tu nie halo..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre białko i carbo

Następny temat

Mój plan treningowy proszę o opinie, pomoc w uzupełnieniu

WHEY premium