SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozładowywanie tirów ręczne :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Witam!
Zmienilem robote i teraz rozladowuje tiry recznie. Tzn nosze paki po ok. 20-50kg. Czy przybedzie mi od tego sily albo masy?

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
biedakziom 19 lat masz , cale zycie przed soba tyle do zrobienia , a ty za 16 lat chcesz juz umierac , w głowe sie puknij

memo88 napisalem przeciez ze pieniedza szczecia nie daja a bez pieniedzy to cały h...

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
nom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
myślałem że nic nie jest tutaj mnie w stanie zadziwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
chucknoris, najprostsze odpowiedzi sa najbardziej trafne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
niestety nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Sam już nie wiem czy to kolejna głupia prowokacja czy ludzie naprawdę są tacy ( wstawić właściwe ) ...

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
nie zrozumieliscie mnie.
ale moze zle zadalem pytanie :)
czy taka praca bedzie bardziej (a jesli tak to o ile %) lub mniej efektywna od cwiczen na silowni?
praca od pn do pt wiec brak regeneracji ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zrozumieliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Jednego co ta praca może ci dać to problemy zdrowotne w przyszłości szcegulnie uszkodzeń stawów i kręgosłupa
a pozatym niewiele radził bym ci używać paleciaka a siłę zostawić na treningi mówię serio to nie żart .


"czy taka praca bedzie bardziej (a jesli tak to o ile %) lub mniej efektywna od cwiczen na silowni?"

Tego nie widziałem naprawdę to jest smutne. Jak może dawać jakiś plus na treningach jak się styrasz całym dniem rozładowywania tirów, pozatym kilkugodzinne noszenie takich ciężarów bardzo źle wpływa na stawy i na pewno nie podniesie jakości treningu powiedział bym że bardzo osłabi.

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-04-30 00:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
imo znajdz lepsza prace, moze za ta prace ktos Ci dobrze zapłaci ale w razie problemow w przyszłosci z kregoslupem nikt Ci nie zaplaci za czas poświęcony leczeniu i nikt za to nie zapłaci

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
liczy sie to co jest teraz, a nie to co bedzie w dalekiej przyszlosci :) nie chce dozyc wiecej niz 35 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozrywkowy sposób treningu nóg

Następny temat

Dieta na masę i siłę w zestawieniu siłka/sztuki walki

WHEY premium