SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Burneika

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Kai Greene ze swoimi melonami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
On jest w ciazy A Burneika wcale nie robi z siebie błazna. Pokazuje ze ma dystans do tego wszystkiego. Ja tam go polubiłem jest sympatyczny i ma poczucie humoru ot co

Zmieniony przez - chimera1 w dniu 2011-10-15 17:57:30

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jasne tylko dla normalnego człowieka to pajac i nabijają się z niego jak widzą taki program i to nie jest dla kulturystyki nic dobrego

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2011-10-15 18:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Fajnie byłoby, jakby ktoś nagrywał te odcinki i na jakiś serwer wrzucał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
KUBINHO, nie tylko Burneika dla normalnego człowieka to pajac, większość społeczeństwa uważa kulturystów za bezmózgich pajaców napompowanych tylko towarem, a w większości z nich są to ludzie znający kilka języków jak np. Burneika, tak prawda nic nie poradzisz... Ikis prędzej czy później będą na YT.

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
kocham ten argument /\

co z tego ze zna kilka jezyków? wyjechał do pracy wiec nawet gdyby nie chcial sie go uczyc to sie nauczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Dla mnie to dolnolotny ten program blisko kraweznika. I te powtarzające sie w kółko jedne i te same hasła. Szczerze to tylko mi zabrakło jak by po tej koparce powiedział : Pompą jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3160
Dokładnie co to za argument że zna kilka języków? , siłą rzeczy musiał się nauczyć angielskiego. To że zna kilka języków nie robi z niego wielkiego inteligenta, a co do programu to chętnie bym zobaczył , bo jeszcze nie miałem okazji.

walcz walcz !!! XD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
****a, prawie każdy na Litwie zna kilka języków
Tam obowiązują 3 języki. Polski, litewski i rosyjski, i dogadasz się w każdym z nich, więc nie powinno mieć tu miejsca na zaskoczenie

Zresztą pisanie o kulturystach, że to inteligentni ludzie... Inteligentni z zasady to są nobliści a nie ludzie, którzy zarabiają ciałem Wyjątki jak Arnold czy Kliczko... to wyjątki

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arnold nie jest inteligent ale jest i byl zawsze bewzgledny i tyle.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Max Charles i inni.

Następny temat

podział zawodów

WHEY premium