SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Burneika

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
czyli zaczynasz zrozumie pewnych rzeczy nie robi sie nawet dla kasy
Twoja matka nie zrobi tego nawet dla kasy (a swiat sie kreci wokol kasy) A Najman to zrobi bo jest szmata .A do tego jest chamem .
cale to mma to jedna wielka ustawka ,Pudzian walczyl z Tompsonem ale
tak sie sklada ze jego klub jest 2km odemnie i znam chlopakow co z nim cwicza (swoja droga koles sie stoczyl juz ostro na dno)Pudzian dawal Tompsonowi kase zeby sie podlozyl ,a wiem to od jego trenera Andrzeja ot kolejny Pyton pudzian dico polo ,,zniszcze cie ,, pajac
MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
Dokładnie bebz, trzeba mieć dystans do siebie i całego świata. Każdy ma cele, rodzine, marzenia które trzeba spełniać, rodzine utrzymać a na to trzeba $...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
To że Najman jaki jest taki jest to wiem, mam to poprostu w dupie. Chodziło mi o to, że jak by Tobie dali 6 ścio cyforwą sumę za skopanie jego byś się nawet nie zastanawiał, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym skopal gejmana za darmo, bez publiki , gdzies w garazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
hmmmm ja bym wolał żeby to widzało parę osób :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nagral bym jak blaga, bez publiki by blagal, pozniej opublikowal w necie, bardziej zaboli taki cios psychiczny z buforem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
hehehe też racja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ale jestescie smieszni:) Wlasnie o o chodzi, zeby tacy jak Wy ciagle o tym pisali i mowili, niewazne jak:) Cel osiagniety, a Wy sie do tego przyczyniacie:) A na dodatek i tak to obejrzycie:) Jest podaz, jest i popyt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
phenome ty tez ,bo co innego robisz niz dodajesz swoje 5 groszy
moralista sie znalazl ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wiadomo ze wiekszosc obejrzy, ja pewnie rowniez
porwnywanie do k***ienia strasznie nia na miejscu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Max Charles i inni.

Następny temat

podział zawodów

WHEY premium