SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Burneika

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Zobacz w dziale "Robert Burneika"

A co do DDTVN to, krotko tam byl, bo ten redaktor pala jest i nie wiedzial nawet o co go pytac.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Ja niestety uważam, że problem jest po dwóch stronach, po pierwsze dziennikarze nie traktują go poważnie jako sportowca, zadają kretyńskie pytania typu biceps 60cm?, itp., zamiast zapytać czym jest kulturystyka, jak się ją uprawia, dla kogo, wiadomo, zapytać więcej o hardkorową paczkę, ale z drugiej strony Burneika też ze wszystkiego zejdzie na to, że rano zjadł sztejka.
O kulturystyce nie rozmawia się w TV na poważnie, nie zapraszają kulturalnych i inteligentnych zawodników takich jak Radek Słodkiewicz, Michał Karmowski, Piotrkowicz, którzy w klarowny i jasny sposób odpowiedzą na różne pytania dotyczące dyscypliny, diety, konkursów, a nie walną, że trzeba jeść stejki. Nudne się to robi, i wg. mnie nie ma żadnego wpływu na promocję dyscypliny.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4423


Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1742
Nieda się tego oglądnąc bez smiechu.Robert jest strasznie speszony i zawstydzony smiesznie to wyglada.Natomiast pytania dziennikarza to LIPA.Totalnie nie przygotowany do wywiadu z kulturystą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1742
Fajnie mówi ,,Dzien dobry" widać że totalnie speszony.Mam pytanie czy jest jakieś konto na które moge wplacic pieniadze na hardcorową paczke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
mrolympia1
Fajnie mówi ,,Dzien dobry" widać że totalnie speszony.Mam pytanie czy jest jakieś konto na które moge wplacic pieniadze na hardcorową paczke ?

Zadaj to pytanie w jego dziale ktory nie dawno tu powstal

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1742
Cris Thug daj mi linka do jego działu na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Trzymaj:
https://www.sfd.pl/Robert_Burneika__Hardcorowy_Koksu-f428.html 

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1742
Można już gdzies ogladnac dzisiejszy odcinek niema lipy ???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Max Charles i inni.

Następny temat

podział zawodów

WHEY premium