SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Burneika

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15459 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388696
najlepiej okreslil to Fouad abiad, ze procz kilku kg miecha i sporo ryzu, nie uzywa zadnych przedtreningowek, tylko od czasu do czasu mono po i przed treningiem, a jak dlugo pordrozuje to ma pod reka jakis izolat z najmniejsza zawartoscia wegli, bo na cala reszte szkoda kasy, moj znajomy ktory startowal mowil ze nigdy nie bral spalaczy bo tylko szkoda siana na kapsy wypchane kofeina + jakimis badziewiami za ponad 100zl, tylko micha sie liczy :) a jak sie przeglada oferty sajbera, jakies dabulblasty i inne gowna, konczac na PH ktore mu nie wyszly (HALO BOMB, ANABOLIC HALO, ATOMIC GOWNO itd.) to poprostu smiech na sali, nic nie dziala jak powinno a ceny kosmos w porownaniu do wieszkosci supli, nawet SPECIES (u mnie najdrozsze suple) sa tansze niz ten jego szit.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
te wszystkie odzywki wielkie G warte szczegolnie chodzi mi o glutaminy aminokwasy BCAA HMB srele morele przereklamowane wsio. Jedyne odzywki godne uwagi to kreatyna albo jakies dobre przedtreningowki podkreslam dobre np.mesomorph. A tak poza tym białko jak nie dasz rady zjeść kurczaka i to by było na tyle. Reszta odzywek to chwyt marketingowy zeby malolatow przyciagac ze jak zjedza to jak burneika beda wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15459 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388696
HMB najlepsze, olimp i trek, pokazcie jakas amerykanska firme ktora produkuje ten supel ??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
MVP HMB
BioTech USA HMB
DYMATIZE HMB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA po HMB to nie wiem co się dzieje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
^ tak ale nie ma co się łapać za hmb, na początku trzeba wykorzystać potencjał i możliwości własnego ciała do maximum. To nie zabawka dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mi się bicki po HMB zapompowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9258
w moich zylach plynie hmb a nie jakies dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Olokk masa rosnie od diety z dodatnim bilansem kalorycznym, która składa sie w duzej czesci z białka. Wiec nie kumam o co Ci chodzi?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha sajber się w****ił bo sfd obniżyło cenę jego supli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Max Charles i inni.

Następny temat

podział zawodów

WHEY premium