SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezultaty 3 miesięcznego planu na redukcję

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Otóż zaczynałem z wagą 81-83. Wczoraj skończył mi się plan trzymiesięczny. Jakie było moje zdziwienie, gdy przed chwilą na wadze pokazało 85,3 kg :)
Co chciałem zrobić? A dobić się do 6paka. Nie widać nic, no może lekko górny mięsień (tzn oba-lewa i prawa strona) ale to przy dobrym świetle.
Dieta: dni treningowe 3x 2800 kcal, nietreningowe 4x2400 kcal. Trening FBW, potem bieżnia. Faktycznie wydawało mi się, że zwłaszcza bicki i ramiona są coraz większe. Lecz nie chciałem sytuacji sprzed roku, gdzie maniakalnie sprawdzałem wagę kilka razy dziennie,
Jak to możliwe że pracujący człowiek robi masę na takich kaloriach, gdzie 24h chodzę głodny?
Chyba naprawdę jestem jedyną osobą na świecie, gdzie diety z potreningu nie działają. Rok temu sam nieźle ściąłem. Nie chcąc się zalać wykupiłem dietę i... się na niej zalałem. A teraz co jest, to sami widzicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Straciłeś w wyniku tego jak podchodzisz do kształtowania sylwetki i swojego zdrowia. Dopóki nie zmienisz tego, dalej będziesz tracił czas. Zacznij od wypełniania ankiety działu:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33165 Napisanych postów 23238 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278225
A tak w ogóle to o co chodzi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
trochę mało informacji, pierwsza sprawa że dietę dobiera się indywidualnie pod każdą osobę. Prawidłowa redukcja nie równa się z ciągłym głodem. Pokaż jak obecne żywienie wyglądało i te poprzednie, wstępnie uderzałbym w kwestie hormonalne.
jeszcze jedno - waga jest słabym wyznacznikiem czegokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie diety na PT są dość specyficznie dobierane ( na podstawie informacji profilu etc..) także mogą się pojawić nieprawidłowości, zawsze możesz się z nimi porozumieć.

Tak jak poprzednicy - dieta ma być spersonalizowana do fizjologicznych potrzeb danego organizmu, w innym wypadku będzie nieskuteczna, a wręcz szkodliwa. Dieta ma spełniać wymagania ustrojowe pod kątem witamin, minerałów, błonnika, NNKT etc, w dodatku nie powinna powodować problemów trawiennych, ospałości czy głodu.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-08 10:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
monkey22
A tak w ogóle to o co chodzi???

Chodzi o to, że wydałem siano, chodzę na siłkę, kręcę to cardio, trzymam dietę-a rezultatów brak-taki mały szczegół. Psycha zryta, bo nic zjeść nie można, więc zamiast na grilla, na plażę czy imprezkę, to siedzę przed konsolą w domu, bo przecież jak zjem cokolwiek innego, to spowoduje to natychmiastowy przyrost tkanki tłuszczowej, Cały czas chodzę zmęczony, pomimo kawy oraz spalaczy. Tak poza tym, to o nic nie chodzi.
Zjadłem właśnie 15g masła, 150 piersi, 150 chleba, i jabłko. Stanowi to 1/4 jadłospisu z dnia treningowego. Teraz jadę robić FBW Plecy, Uda, Klatka, Barki, Trice, Łydki, Bice, potem bieżnia 30 minut. Wszystko to, by przybrać na wadze.

Jakby mógł mi ktoś powiedzieć-czym będzie się różniło iifym od takiej rozpiski, jeżeli będę trzymał tą samą ilość kalorii, oraz dostarczał 2g białka na kg masy, to będę wdzięczny? Zamiast tych zdrowych 700 kalorii wolałbym zjeść mrożoną pizze lub czekoladę+pierś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Nie do końca rozumiem. 3 miesiące byłeś na redukcji i przypomniało Ci się po takim czasie, żeby się zważyć?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Efektów nie masz ponieważ dieta jest nieodpowiednio dobrana jak i aktywność fizyczna, w dodatku dochodzi aspekt psychologiczny. Katujesz się myślami, a stres ma negatywny wpływ na cały nasz organizm.

Nie wychodzisz ze znajomymi z obawą przed nie zjedzeniem posiłku to podchodzi pod zaburzenia psychiczne.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-08 11:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wyciągniesz więcej efektów jeśli zjesz kawał dobrego mięcha z grilla + wypijesz przysłowiowe piwo, niż miałbyś dzień w dzień jechać na tak jałowej diecie. Oczywiście wszystko z umiarem i niecodziennie, ale jeśli nie startujesz zaraz w jakiś zawodach gdzie musisz być mega docięty, to takie podejście jest bardzo nieuzasadnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Nie. Nie przypomniało mi się zważyć po 3 miesiącach. Tylko po co miałbym to robić wcześniej? By obciąć kalorie do 2k czy kręcić aero 90 minut? Pas 88 rotfl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
I co w związku z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Buuuuu....ma 88 cm w pasie, ale wstyd hahahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 68kg

Następny temat

Rotacja węglowodanów - ocena

WHEY premium