SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja pierwsze problemy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
Dziś pierwszy dzień rehabilitacji ku mojemu zdziwieniu ćwiczenia są proste jednak sprawiają mi spore problemy i męczą mnie do stanu agoni jeszcze ten gość od tego mówi mi bym się lepiej starał a mnie mięśnie bolą od tego strasznie szczególnie od tego gdzie się naciąga sznurek taki i ciągniesz go do siebie czy w tył jakoś tak od drabinek czy na kolejnych dniach będzie coraz lżej?> proszę o szybko odpowiedź bo mam dosyć bolą mnie wszystkie mięśnie ;d
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
kolejny termin mam na styczeń będę miał jakąś elektryczną stymulacje mięsnia czworogłowego uda by pobudzić go do wzrostu tego od razu pod kolanem bo mam zaniknięty stąd te odstające kolano o którym tam może pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136835
Na tym polega rehabilitacja że najpierw boli a później coraz mniej. Nie poddawaj się, tu chodzi o Twoje zdrowie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Widać, że tam gdzie dane ćwiczenie ma uderzyć masz spore niedociągnięcia i ćwiczenia są dobrze dobrane pod Twoją wadę. Słuchaj się rehabilitanta i trenuj sumiennie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
dzisiaj jest kolejny dzień iść czy nie? skoro mięśnie bolą może odpocznę jeden dzień (regeneracja) i na drugi dzień pójdę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Pewnie, że iść. Rehabilitant wie co robi więc po prostu daj mu się poprowadzić - to najlepsze wyjście moim zdaniem. Będzie coraz lepiej.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
nie wiem czy wie co robi skoro dzisiaj ledwo mogę się ruszać co dopiero ćwiczyć jednak nie poszedłem i odpoczywam sobie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
A mówiłeś to wszystko lekarzowi ? Jeśli mimo wszystko każe trenować to trzeba liczyć na to, że wie co robi. Na pewno lepiej zaufać jemu niż jakiemuś anonimowi na forum, który być może pierdzi w stare gacie i śpi w pudełku po pizzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Konsultuj z gościem, do którego chodzisz on na siłę też nic nie będzie robił jak powiesz, że ból mięśniowy uniemożliwia poruszanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
on np kazał mi na takim rowerku ćwiczyć coś takiego i mnie zostawił tam na 20min a miałem tylko 10 min (nie powiedział mi ile) i jak wstałem z tego to bym się prawie wywrócił ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Wiesz nie do nas należy ocena jego umiejętności czy tego jak prowadzi rehabiliatcję bo nie mamy do tego kompetencji. Musisz się wykazać pewną dozą zaufania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Wychudzony
on np kazał mi na takim rowerku ćwiczyć coś takiego i mnie zostawił tam na 20min a miałem tylko 10 min (nie powiedział mi ile) i jak wstałem z tego to bym się prawie wywrócił ...


To skonsultuj się z inny rehabilitantem lub fizjoterapeutą .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysonans w wyborze ćwiczeń.

Następny temat

Masa,Czy redukcja takani tluszczowej.

WHEY premium