SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc i szybką odpowiedź !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Witam jestem ciekaw czy to urządzenie pomoże w spaleniu tłuszczu??
o to link: http://www.allegro.pl/item867180244_new_rocket_ab_trainer_kolyska_super_plaski_brzuch.html
Ogólnie planuje kupić je i ćwiczyć na nim i na dodatek zastosować dietę 1500 kalorii!! Owe urządzenie było reklamowane w tv i trochę czytałem opinie na jego temat ale są różne więc mam nadzieję że tu się dowiem więcej :D Myślałem nad pasem który odchudza kosztuje co prawda więcej bo 350zł ale nie wiem czy się opłaca jakoś nie wierze w takie rzeczy że siedzę przed komputerem i chudnę ;]A na tym przyrządzie ćwiczę więc chyba bardziej się sprawdzi

Zmieniony przez - daruss997 w dniu 2010-01-02 17:22:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj spokój Urządzenie badziew, a ten pas to samo.
Dieta i trening to jedyna droga. Przeczytaj dwa linki pod moim postem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
No też mi się tak zdaje!! Ale dużo osób pisało że daje efekty!! Przynajmniej na mięśnie :) Więc nie wiem !! Dietę wybrałem 1500 kalorii ja jak przestane jeść słodycze to wyjdzie mi 1000 gdyż mało jem zwykłego pożywienia!! tylko jak coś to fast food cola itp dlatego trochę mi się przytyło jeszcze miałem okres że dużo piwa piłem ;]:D No rok temu nie miałem problemu bo grałem w siate ;] a gdy teraz już nie gram to trochę przybyło ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Pisze nowy post żeby było przejrzyście drugi raz się to nie powtórzy ;] :D I od razu przepraszam ;]:D

Więc tak

Płeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 74
Wzrost : 182/3 cm
Aktywność w ciągu dnia : Szkoła
(praca, szkoła itp.)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Staram się robić brzuszki w domu i w szkole mam 4h w-f tygodniowo ale wiadomo jak jest nie zawsze się ćwiczy!
Kilka słów o obecnym i wcześniejszym odżywianiu: Co do jedzenie jestem wybredny nie jam mięsa ryb sałaty itp Za to dużo jadłem chipsów pizzy piłem dużo coli no i słodycze
Lecz teraz naszła zmiana i już przestaje owe rzeczy jeść!!
Cel: szybka redukcja
Stan zdrowia: bez zastrzeżeń
Możliwe i preferowane formy aktywności fizycznej: tylko ćwiczenia w domu brak sprzętu takiego jak hantle itp
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty/suplementy redukcyjne: NIE
Czy planujesz i czy możliwe jest wprowadzenie suplementów redukcyjnych: NIE
Stosowane wcześniej diety: NIE

Więc tak mam zamiar chyba kupić ten sprzęt bo chyba na brzuski jest dobry i dzięki niemu nie będę nadwyrężał kręgosłupa. Ale za nim go kupie to mam zamiar robić wszystkie rodzaje brzuszków by wzmocnić mięśnie a później zając się programem A6W

Moja dieta- Na pewno jest z nią coś nie tak ale jak wcześniej pisałem jestem wybredny co do jedzenia więc nie wiedziałem co wstawić!! ;]

Więc tak :

Śniadanie: -Miska płatków fitness czy jakiś mało kalorycznych mleko oczywiście 0,5%
- szklanka soku
2 Śniadanie: -(w szkole)- Jakieś 2 batoniki fitness czy coś w tym stylu :)
Obiad: -Jajecznica
-Bułka sojowa z pomidorem lub ogórkiem
- Marchewka
Podwieczorek : - 3 kostki czekolady gorzkiej
- Trochę winogrona lub jakiegoś innego owoca
Kolacja (przed 18)- Jajecznica
- Szklanka mleka
- Bułka sojowa z pomidorem

Nie obliczałem jeszcze ile jest to kalorii ale jak będzie przekraczać 1500 to coś wywalę ;] Teraz mogę tylko czekać na poprawki a na pewno mało ich nie będzie :D


Zmieniony przez - daruss997 w dniu 2010-01-02 23:21:43

Zmieniony przez - daruss997 w dniu 2010-01-02 23:23:01

Zmieniony przez - daruss997 w dniu 2010-01-02 23:26:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
wywal tego kto Ci pozwala na dietę 1500kcal... mało ważysz, tłuszczu pewnie nie masz, tylko nieestetyczna sylwetkę(wybacz-znam to z doświadczenia)
dieta zła - śniadanie - brak źr białka, IIś w szkole- bez białka itp...

a6w zły program... uderz do działu - trening domatora.
nie jadasz wcale mięsa? ani trochę?

zamiast pasów palących sadło, robiących mięśnie, masaż, prasujących koszulę i robiących loda kup sobie drążek rozporowy i hantelki...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Dieta zrobiona tak na oko :) Uwierz że tłuszcz mam może nie jakąś mega ilość ale mam :) Dużo osób pisało że A6W to dobry program więc nie wiem. Jedyne mięso jakie jadam to te które jest w hamburgerach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta cała do zmiany. Co to w ogóle jest? czytałeś posty podwieszone???? Sam przetworzony syf, brak białka, zdrowego tłuszczu, za dużo węgli, te buły, owoce, batoniki i płatki to katastrofa. Zacznij od prawidłowej diety, rusz tyłek a nie szukaj "cud-urządzeń"

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Kurde jak już pisałem wiem że dieta jest do kitu i również pisał to dawidowicz!! Więc twój post nic nie wniósł !!! Staram się codziennie ćwiczyć a według mnie to urządzenie przynajmniej mi się tak zdaje będzie przydatne do robienia brzuszków gdyż dzięki niemu nie będę nadwyrężał kręgosłupa!!!!! A co do diety to wiem że muszę ułożyć nową ;]!! Tylko jak już pisałem jestem wybredny co do jedzenia i dokładnie nie wiem co do niej dać!! Gdy patrzałem na diety innych użytkowników mieli tam jakieś ryby itp ale ja takich rzeczy nie jem i dlatego mi jest gorzej ułożyć dietę niż innym i biorąc po uwagę to że pierwszy raz chwytam się za jakąś dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Co do treningu codziennego, nie trenuj tak. Ciało i mieśnie potrzebują regeneracji. Na początku trenuj 3-4 razy w tygodniu.

Co do diety, chodzi głownie byś wybierał wartościowe elementy posiłków :

Węglowodany
Unikaj: spożywania węglowodanów prostych (cukrów prostych): cukru, miodu, dżemu, słodyczy, które powodują wzrost poziomu cukru we krwi.

Źródłem węglowodanów powinny być dla Ciebie głównie:

produkty zbożowe
szczególnie te bogate w błonnik (np: razowe pieczywo, kasza gryczana) oraz nasiona roślin strączkowych (fasola, groch, soczewica).


warzywa
spożywaj je w ilości 350 - 500 g na dobę. Mają one niewielką wartość energetyczną, dają uczucie sytości, są źródłem witamin, soli mineralnych i błonnika.
Jedz surówkę do każdego posiłku!


owoce
spożywaj je w ilości 200 - 300 g na dobę (pamiętając o wliczaniu ich do ustalonej ilości wymienników węglowodanowych w danym posiłku).
Są one także dobrym źródłem błonnika pokarmowego.

Pamiętaj aby te same posiłki (np. śniadania) w ciągu kolejnych dni były zbliżone pod względem zawartości węglowodanów, co zmniejszy wahania cukru we krwi w ciągu doby.

Białko

Unikaj: wieprzowiny, tłustego drobiu (gęsi, kaczki). Spożywając produkty białkowe (np. mleko, wędliny, sery) pamiętaj, aby zawierały jak najmniej tłuszczu.

Dobrym źródłem białka pochodzenia zwierzęcego dla Ciebie są np. ryby morskie, drób chudy bez skóry, cielęcina, chude wędliny, mleko i przetwory mleczne odtłuszczone.


tłuszcze

Uważaj na tłuszcze "ukryte", zawarte w tłustych mięsach, serach, mleku (np. 1 parówka zawiera 12 g tłuszczu).

Wśród tłuszczów zaleca się spożycie olejów roślinnych i rybnych, a ograniczenie masła i smalcu.


Zmieniony przez - KLINKU w dniu 2010-01-03 10:27:05

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Wielkie dzięki to już jakoś mi rozrysowało co i jak !! ;) :D No i nie darłeś sie tak jak kocio2009 :D :) "Rusz dupę" :D :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
z treningiem to tutaj;)
https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html
ludzie mają tam takie same problemy;)
co do diety to już myślę że masz pojęcie;) zdrowia;)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[CKD] Dieta Redukcyjna do oceny

Następny temat

Spalacz tłuszczu i dieta dla kobiety

WHEY premium