SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Mam kilka pytań chodzę juz na siłownie 4 miesiące i chciałbym się zapytać czy mój plan treningowy jest dobry czy moze warto w nim coś zmienić.Poniedziałekćwiczeę klatke wykonując takie ćwiczenie ławeczka płaska skos w góre i w duł plus rozpietki na maszynie,oprócz klaty w poniedziałek ćwicze bicepsa 3 ćwiczenia modlitewnik stojąc ze sztangą i siedząc.Środaczwicze tricepsa 3 ćwiczenia wyciskanie francuskie leząc na maszycie tymi sznurkami w duł i na stojaco stangą i plecy na plecy wykonuje przyciąganie drążka do klatki na maszynie w szerokim chwycie i w wąskim z góry i na prosto tez takie dwa ćwiczenia podciaganie sztangi w opadie tłowia martwy ciąg.PiatekBarki to sztangą za głowe potem sztangielkami siedząc podciąganie sztangi wzdłuz tłowia kaptury podnoszenie sztangielek przed siebie i na boki.Nogi ćwicze równiez w piatek na suwnicy na maszynie na ławeczce łydki mto tez na suwnicy bo ze sztangą na plecach nie lubie!!Prosze o ocene mile widziana krytyka i porady!!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
A zapomniałem napisać ze wszystkie te ćwiczenia to po cztery serie i od 8 do 10 powtórzeń

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Nikomu nie bedzie sie chciało ocenić tego planu (nie wyłączając mnie )
https://www.sfd.pl/temat239666/ <-- Zobacz jak tu jest ładnie rozpisany plan. Popraw swój w ten sposób.
Poza tym spojrz w atlas i naucz sie nazw ćwiczeń

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Mam kilka pytań chodzę juz na siłownie 4 miesiące i chciałbym się zapytać czy mój plan treningowy jest dobry czy moze warto w nim coś zmienić.PoniedziałekKlatka I biuceps
-Klatka:
=wyciskanie sztangi w lezeniu na lawce poziomej 4x8
=wyciskanie sztangi w lezeniu na lawce skośnej w góre 3x8
=wyciskanie sztangi w lezeniu na lawce skośnej w dół 4x8
=Rozpiętki wykonuje na maszynie 4x10
-Biceps:
=uginanie ramion na modlitewniku 4x8
=uginanie ramion z sztangą stojac 4x10
=uginanie ramion ze sztangielkami siedząc 4x10
Środa
-Triceps:
=Wyciskanie"francuskie"sztangi w leżeniu 4x8
=Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 4x10
=Prostowanie ramion ze sztangą w płaszczyźnie poziomej stojąc 4x8
=Pompki na poręczach 4x8
-Plecy:
=przyciaganie linki wyciagu gornego w siadzie plaskim 4x8
=podciaganie sztangielki w opadzie 4x10
=Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 4x10
=Martwy ciąg 4x10
-Przedramie:
=uginanie nadgarstkow ze sztanga podchwytem 4x8
=uginanie nadgarstkow ze sztanga nachwytem 4x10
-Brzuch:
=Skłony w leżeniu głową w dół 3x8 czwarta seria z obciązeniem max
=Unoszenie nóg w podporze 3x8
Piątek
-Barki
= wznosy barkow 4x8
=unoszenie sztagielek przodem 4x8
=Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x8
=Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x8
-Nogi:
=prostowanie nog w siadzie 4x10
=uginanie nog w lezeniu 4x8
=Wypychanie ciężaru na suwnicy 4x8
=Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami nóg 4x8
Proszę o ocene Planu mile widziana krytyka lub korekta planu!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Sorki ze na poczatku napisałem tak chaotycznie ale nie widziałem innych artykówłów więc napisałem tak jak napisałem teraz jest chyba juz w miare przejzyście a i przy okazji troche poczytałem na atlasie ćwiczeń w końcu człowiek uczy się całe zycie!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Tak dokładniej to chodzi mi o to ze wszystkie ćwiczone partie idą w siłe oprócz ćwiczeń na klatke piersiową tu mam tak ze czasem zrobie serie 70kg i następną 75kg 4 powtórzenia sam a czasem jest tak ze tych 70kg nie jestem w stanie podnieśc więcej niż 6 razy i nie wiem dlaczego??

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
widze ze nie ma nikogo kto by coś poradził,no ale takie zycie!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
TEMAT NIE AKTUALNY.ZAPYTAŁEM SIĘ KUMPLA I MI WYJAŚNIŁ ALE WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC A MÓWILI ZE TU MOZNA SIĘ PORADZIĆ CHYBA SIĘ POMYLILI.WIELKIE DZIĘKI!!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja jestem

zaraz sprawdze...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Kumpel mi mówił ze to zalezy od tego jak się danego dnia wysypiam co zjem wciagu dnia przed treningiem głównie mówił o białku i węglowodanach

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Kumpel mówił ze to zalezy od tego czy się wysypiam a głównie od tego co zjem w ciagu dnia przed treningiem mówił o białku i węglowodanach w sumie jak jadłem Carbo i WPC 80n to takich problemów raczej nie było

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest nie tak?

Następny temat

ćwiczenia dla kobiety

WHEY premium