SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję porady

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ćwiczę na siłce od września. Niedawno kupiłem sztangę. Biorę na klatkę około 90 kg lecz mam jeden mały problem. Gryf ma ok 10 kilo, mam 2 odważniki po 20 kg, dwa po 10 i dwa po 5kg. W szkole mam siłownie i ćwicze na wf-ie. jak mam ćwiczyć w domu na tych odważnikach żeby uzyskiwać coraz więcej siły? Jakie serie proponujecie? Chodzi mi o trening na siłę. czy jeżeli bede podnosił w domu te 80 kilogramów coraz więcej razy to czy przełoży się to na ilość kilogramów które będę mógł wycisnąć później w szkole? Może i jest to naiwny temat ale jestem nowy w tych klimatach i proszę o poradę wszystkich forumowiczów którzy się znają na rzeczy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 362
jesli o mnie chodzi uwarzam ze nie to wchodzi w gre ze ty bedziesz sobie wymachiwal sztanga 80 kilowa coraz wiecej ale to ze podnosic zaluzmy zaczynajac 75-80-85 do kad mozesz...hm a tak wogule to jestem zdania ze nie rozumiem kolesi ktorzy cwicza na klatke zauzmy 2 miesiace i tylko klata klata czasem triceps przychodza na silke i ze oni wielce ile to nie podniosa a jesli chodzi o ogolnie czy on ma sile to niestety klatka i reszta klapa zadbac trza o calosc a nie tylko zmuszac jedna czesc ciala by byla idealna...wymach**ac 80 coraz wiecej nie sila skacze ale wytrzymalosc:)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Fakt - wytrzymałość ci wzrośnie. Pewnie lubisz robić klatkę? Każdy lubi
Wiesz, w teningu chodzi w znacznym stopniu o to, żeby wykonywać jak najczęściej ćwiczenia, których się nie lubi... Co ci z tego, że będziesz miał fajną klatę, kiedy pewnego dnia dajmy na to, kręgosłup Ci siądzie...
Nie ograniczaj się, będziesz naprawdę silny dopiero wtedy, kiedy popracujesz nad każdą partią mięśni uczciwie.

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ćwicze wszystkie partie ciała ale mam jedynie problemy z ta sztangą. Źle mnie zrozumieliście:D. Nie bawie sie w kulturystę ale potrzebuje dużo siły przy jak najmniejszej mozliwej masie gdyż trenuje Vale Tudo i np. na treningach bardzo potrzebna jest duza siła. Dzieki za porady. Z odważnikami mam problem bo kosztują od*****a:( Szybko nabieram siły wiec nie wyobrażam sobie co miesiac dokupowywać tależe. No ale widze że inaczej sie nie da:D Coś wymyśle.
Dzieki jeszcze raz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
A tak btw. widzialem posta w którym było napisane że koles dokladal zamiast tależy dodawał piecio litrowe baniaki:D Dożuce takich 4 i już bede miał 20 kilo wiecej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1933
I ile razy w tygodniu zamierzasz tę klatę ćwiczyć?
Zakładam, że interesujesz się MMA i zapewne zdążyłeś zauważyć, że klata to nie wszystko, bo wszyscy zawodnicy mają naprawdę niezłe kaptury, najszersze i oczywiście nogi.

------------
"We cannot all be masters." - William Shakespeare

http://www.artofcreation.strefa.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykliczność

Następny temat

jak wzmocnić nadgarstki

WHEY premium