SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w redukcji i poprawieniu wyników

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 632
Na początek regulaminowo więc ankieta :)

Ankieta w dziale trening dla początkujących

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 22

Waga : 93kg

Wzrost : 177cm

Cel treningowy : Redukcja wagi, poprawa wyników w podciąganiu, biegu na 3000m oraz 10x10m

Staż treningowy na siłowni : 2 lata

Uprawiane inne sporty : dawniej boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full siłownia, bieżnia na stadionie

Dieta : B: 180g W: 150g T:55g

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Obecnie brak

Ostatnio przerabiany plan: FBW

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): 1 x 100kg / 1 x 80kg / 1 x 100kg

A więc tak, potrzebuje pomocy w kwestii poprawienia wyników w podciąganiu na drążku, biegu na 3000m i 10x10m. Trening siłowy mam w miarę ogarnięty, jest to FBW 4 razy w tygodniu, ok 12 powtórzeń, 4 - 5 serii. Nie wiem za bardzo jak wkomponować do tego trening biegowy. Nie wiem czy biegać przed, po, czy w DNT. Jeśli chodzi o podciąganie to też będę wdzięczny za jakąś cenną rade :) Ostatni problem jaki mam to ułożenie suplementacji, jestem świadom tego że zacznę spadać z wagi i nawet mi na tym zależy, na stosowanie spalacza mam jeszce czas aczkolwiek mam w zapasie bcaa z iron horsa, przedtreningówke i anabolic dream, nie wiem zabardzo jak to połączyć i czy jeszcze coś dołożyć do tego. Jeśli chodzi o przetrenowanie organizmu, myślę że raczej Mi to nie grozi, ostatnie 4 miesiące miałem dość ciężkie pod względem fizycznym i wiem że dam rade ze wszystkim :) Z góry dziękuje za pomoc w ogarnieciu tego wszystkego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
widze kolejna osoba co do testów mundurowych się przygotowuje, zacznij od opisania co musisz osiągnąć i jakie osiągi masz obecne w tych dyscyplinach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 632
jeśli chodzi o 3000m to chce zejść poniżej 12 minut, obecnie robie okolo 12:40, 10x10m mam 31 a musze mieć około 29s. Najgorzej z podciągnięciami bo jestem stosunkowo ciężki i zaczynam praktycznie od zera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy od czasu jakim dysponujesz do czasu egzaminu,.

Tu masz to fajnie rozpisane
https://www.sfd.pl/***TRENING_DLA_PRZYSZŁYCH_ŻOŁNIERZY***-t462955.html

Co do podciągania mozesz kupić taśmy gumowe które troche odciąża, mozesz też się wybijać i robić negatywy, moze być też ćwicznie o nazwie inverted row.


Bcaa dawaj przed treningiem ok 1g na 10 kg masy, jak masz np 2 treningi to dawaj przed tym cięższym

anaboli cdream dawaj przed treningiem (jak są dwa to j/w przy jednym tylko) , w neitreningowy kiedy chcesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 632
Kwalfikacje mam raz w miesiącu więc bez ciśnienia, wole dłużej sie przygotowywać ale lepiej to zrobić.Myślę że jedynie z podciąganiem moge mieć problem ale postaram się to ogarnąć. Dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PocZątek

Następny temat

Proszę o ocenę programu treningowego na masę

WHEY premium