SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie być szczupłą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1803
Ja też musze sie odezwać bo my tzn mąż pracuje w kuchni szkolnej akurat prywatnej szkoły wiec wymogi większe ale też nie ma takiego czegoś jak makaron z twarogiem i cukrem sami wszystko robią począwszy od zmielenia szynki na mielone a nie kupienie gotowego po własnej roboty pierogi z mięsem z szynki . Choć są rodzice którzy upominają się o brak frytek i chcą wprowadzić catering...

JA dziś czytałam wszystkie słoiki w sklepie od ogórków po kapusty modre itd wszędzie cukier ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie niemożliwym wydaje się wyeliminowanie cukru, bo jest prawie wszędzie, pod każdą postacią. Nie znalazłam ogórków konserwowych bez cukru ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4930
Witam koleżankę po fachu. Powdzenia. A przecież nie ma przymusu jedzenia przedszkolnego obiadu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
Kurcze, nie wiem gdzie o to dopytac, bo gdzies czytałam i cos mi swita, ale musze sie upewnic, tzn z jakiego rodzaju warzyw wliczamy węgle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4930
Kocie jedzenie w przedszkolach tragedia. Nie będę śmiecić, ale jak chcesz to na priv i napiszę.
Wywal słodkie, po tygodniu ochota spada i jest coraz mniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
elficc
dla mnie niemożliwym wydaje się wyeliminowanie cukru, bo jest prawie wszędzie, pod każdą postacią. Nie znalazłam ogórków konserwowych bez cukru ;/


Dokładnie - wydaje się. Każda tutaj nie je cukru ani tego z cukierniczki ani tego ukrytego w przetworach/gotowych daniach. Po prostu czytaj etykiety i wybieraj te bez cukru lub kupuj półprodukty i rób sama.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elleth86. W takim razie poproszę o priv :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
PaniGosia co do słoików to ciężko jest znaleźć bez dodatków. Pozostają wszelakie kiszonki. Dziewczyny polecały majonez kielecki i musztardę dijon jako te o lepszym składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1803
o kurcze a ja mam fanex musztardę a tam cukier a dzis jadłam to ale wpadka .... ale tu nie sprawdziłam przyznaję człowiek uczy się na błędach

Zmieniony przez - PaniGosia w dniu 2013-02-13 20:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Czarny kocie, mogę coś powiedzieć a propos jedzenia w przedszkolu, bo w sumie często jest mi dane patrzeć co jedzą dzieci. W sumie dyrektorka strasznie zachwalała jedzenie, kiedyś tłumaczyłam ten cały jadłospis - do każdego posiłku warzywa, raz dziennie jakiś owoc (nie cały, np. pół banana), pieczywo ciemne. Poza tym, w tym przedszkolu akurat nie ma cateringu, ale normalnie gotują panie. ALE z drugiej strony zostałam kiedyś poczęstowana herbatką, a że chciało mi się pić to przystałam ochoczo na propozycję. Jezu, po pierwszym łyku aż umarłam od nadmiaru cukru, więc od razu podziękowałam za resztę tłumacząc się, że nie mogę :D
Więc w sumie trochę sprzeczności, ale starają się jak mogą ;)

PaniGosia, o, a ja mam z fanexu keczup, ale już go nie dotykam :D a jest go 1,1kg, no cóż... a skoro mowa o cukrze, to się od razu zapytam - a jak wygląda sprawa z kukurydzą konserwową, ale tą która mnie ma w składzie cukru a tylko sól i wodę?

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witam serdecznie

Następny temat

Witam! świeżynka

WHEY premium