SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyzszone cisnienie na cyklu kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Zauwazylem ze mam podwyzszone cisnienie gdy jestem na cyklu. Wczesniej gdy bralem same mono mialem okresowe badania w szkole to mialem i do 170 (dolnego nie pamietam)...potem mi troche spadlo bo 150...po cyklu wrocilo do normy: 125 jakos tak. Teraz jade na CP+mono (swietna sprawa swoja droga!!!) i mierzylem sobie rano cisnienie (jakis czas po rannej porcji mono w dzien NT) i wyszlo mi 165 :/ ...w srodku dnia mialem juz 145...Jestem troche zaniepokojony wynikami bo zdrowe to chyba nie jest na dluzsza mete...Czy to normalne przy mono?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
kreatyna podnosi cisnienie tetniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to oczywiście nienormalne i b. malo prawdopodobne aby tym decydującym czynnikiem je wywolującym było wlaśnie mono, może potrzebna bedzie wizyta u lekarza aby wykluczyć lub potwierdzić jakieś inne czynniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm, mialem badania sportowe...kiedy nie bylem na cyklu niestety i wszystko bylo okej (to byl okres miedzy cyklami)...byla to proba wysilkowa itp wszystko dokladnie mierzone i ponoc elegancko wyszlo....takze chyba jedynym innym czynnikiem jest tu mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
moze cierpisz na nadcisnienie? a kreta pogorszyla stan? a moze jeszcze jakie sinne czynniki mogly wplynac na to?

btw. pironogrian (czy jak to sie tam pisze) obniza cisnienie?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
heh mowie ze pomiedzy cyklami mam dobre wiec? w czasie gdy nie biore kreatyny mam kolo 125 czyli ksiazkowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
możliwe ze masz skłonności do nadciśnienia a kreatyna moze je podwyższac
u mnie nic nie zaobserwowałem

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-04-10 14:31:53

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Kretka może pdwyższać ciśnienie. Więcej wody pić i powinno pomoc...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
woda nie obnizy cisnienia

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze termal czy thyrotherm przy spaleniu tk.tł

Następny temat

bialko pro longatum + mass xxl + cp + mono + taurine

WHEY premium