SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na cyklu kreatyny waga stanęła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
Witam,

Ćwicze na siłowni 6 miesiecy.
Dieta na mase.
Średnio przez te 6 msc waga szła w górę 2kg na miesiąc.
Od 3 tygodni biore kreatyne - Big Zone Pure Creatine - to mój pierwszy cykl i waga stoi w miejscu. Myślałem, że trochę wody złapie na tej krecie i waga skoczy ze 3kg.

Diety ani treningu nie zmieniałem.

WTF ? Czyżbym należał do ludzi na których nie działa kreatyna ?

Biore tak:
DT 2x5g (przed i po treningu)
DNT 5g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
akurat w oliwie nie ma bialka

ale juz reszta ma

chodzi mi tez o bialko np. z ryzu,chleba,makaronu - tam tez jest - jeslt kilkanascie %

wliczaj,dobrze robisz - ale jelsi tych wegli masz sporo - a masz, dodaj jakies pol grama bialka ale zwierzecego!
roznice powinienes zobaczyc szybko,natychmiast sie nie da - ale po tygodniu czy 2 juz powinienes zanotowac zmiany

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Jak nie zmieniałeś diety to dodaj trochę więcej kalorii na początek podbij o ok 100-200 kcal.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-06-14 22:26:11

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
ale z czego podbijac, ww b czy t. dodam ze kalorii mam aż nad to +500kcal, az mi brzuch troche zaczął rosnąć 95cm w pasie juz mam takze do metra mi duzo nie brakuje, aczykolwiek jestem wysoki i tego tak nie widać. przeciez nie bede mial 80 w pasie jak laps jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
waga to nie wszystko - lustro prawdę ci powie
a jak masz problemy z pasem,to zapewne popełniasz błędy żywieniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jak brzuch za bardzo idzie to może za dużo kcal i wegli, obniżył bym egle i podbił tłuszcze, diete tez przydałoby sie wstawić do oceny

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
morphine
przeciez nie bede mial 80 w pasie jak laps jakis



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
fakt waga to nie wszystko i lustro duzo powie. Welgi z pewnoscia za duzo aczykolwiek jestem hardgainerem to i tak jestem wdzieczny ze zlapalem troche fatu przy weglach. tluszczy daje 1g/kg takze nie wiem czy na pewno podbijac tluszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
można dac wiecej tłuszczy , a jak wyglda reszta btw w diecie?

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
białko 2g/kg, ww 5g/kg, t 1g/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to ja bym weglami juznie podbijał tylko tłuszczami

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
Dobra to podbije tluszcze, dzieki Karol. Czytalem jeszcze tutaj na forum i ktos pisal, ze kreatyna max stezenie osiaga w 8-10 tyg takze dam jeszcze czas moze sie rozbuja. Aczykolwiek tluszcze juz podbije.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos do opalania

Następny temat

Mass Activ SFD + Nitrobolon II + Olimp Creatine mega caps

WHEY premium