SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesiona głowa po porażce

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Hej, pisze bo mam problem.
Jakiś czas temu zwracałam się do was o pomoc w sprawie redukcji. Dostałam porady i ćwiczyłam tym planem treningowym

1. Rozpiętki na maszynie
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)
7. Prostowanie ramion na wyciągu
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele j.w.
12. Wspiecia na palce siedząc


niestety ćwicząc widziałam zadowalające efekty na siłowni lecz nie na wadze, przyczyna jak zakładam to dieta której nie trzymałam. Waga autentycznie poszła w góre. To mnie zdemobilizowało i przestałam robić cokolwiek. Czasami od wielkiego dzwonu wychodziłam przebiec jakieś 4 km i tyle. Powiedzcie mi prosze co mam teraz zrobić.
Najpierw chce schudnąć, a potem ukształtować mięśnie. Czy znów mam iść tym planem czy robić inny. Moja przerwa to ładnych kilka miesięcy których teraz stasznie żałuje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Mam pytanie. W związku z tym, że siłownia niestety kosztuje i czas na dojazd tam i z powrotem też ucieka pomyślałam, że mogłabym ćwiczyć w domu. A pieniądze na sprzęt wydałabym raz a nie co miesiąc. I plusem, byłoby jeszcze to, że ze sprzętu nie korzystałabym tylko ja ale też rodzinka.
Czy warto byłoby kupić np. taki zestaw
http://www.sport-shop.pl/zestaw-zeliwny-york-sztanga-i-sztangielki-50kg-p-906.html

Wiem, że trening w domu może być równie efektywny jak na siłowni. I miałabym wszystko na miejscu.

Zmieniony przez - gosix112 w dniu 2013-10-16 16:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Dostałaś już wszystkie możliwe rady reszta w Twoich rękach

I co z tego, że waga wzrasta a czego to jest wyznacznik? Mnie np przybyło 8kg a talia wciąż ta sama
Mierzyłaś się?

Dziewczyny w tym wątku nie stękają, że waga idzie w górę tylko działają
https://www.sfd.pl/MOTYWACJA!_Jak_na_SFD_rodzi_się_piękno,_czyli_nasze_foty,_niekoniecznie_sportowe_,_-t667585-s83.html

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-08-07 23:19:31

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Troche gubie sie z treningach. Czy mam isc jeszcze raz te 8 tygodni tym planem? Jak nie to jakim? Mam do dyspozycji silownie i biegam. I czy mam biegac z jakims planem czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
A skąd ja mam wiedzieć jak wracasz co jakiś czas jak bumerang

Zacznij od nowa te 8 tyg, na pewno nie zaszkodzi.
Skup się na treningu to odechce Ci się biegania

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Nie nie poddam się, nie...
Poleciłyście mi dietkę 1800 kcal z podziałem:
BTW 30/30/40
B 540 kcal 135 g
T 540 kcal 60 g
W 720 kcal 180 g

Ale proszę o pomoc w komponowaniu tego. Zależy mi na tym żeby było to proste i nie wymagało dłuższego przygotowywania.
Mam tutaj jeszcze za mało WW. Do posiłków dodawać będę warzywa ale nie wliczałam ich tutaj. Muszę coś chyba w szkolę jeszcze dodać.
Wiem, pewnie źle to wygląda ale gapie się w to i mam pustkę w głowie.




Zmieniony przez - gosix112 w dniu 2013-08-20 22:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17183
Na pocztek proponuje jeszcze raz przeczytac sobie "Co jedza Ladies" i przypomniec sobie pewne szczegoly :)
Bo np. nabialu max 150g dziennie, nie jadamy szynek sklepiwych i na poczatek proponowalabym rownomierne rozdzielenie B, WW i T w poszczegolnych posilkach.
WW mozesz dobic warzywami straczkowymi jak fasola,ciecerzyca, rozne rodzaje soczewicy bogatymi rowniez w bialko ;)
Zycze powodzenia i wytrwaniu w postanowieniach!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Bodyrockerka.
Doświadczone dziewczyny i nasze Moderatorki wielokrotnie podkreślały że nie ma wyznacznika na nabiał w wysokości 150g!
Generalnie chodzi o to że nasz nabiał nie jest dobrej jakości i nie należy przyjmować go jako główne źródła białka...
Mięso, jaja, ryby, strączki są lepsze.
Sorry że się wtrącam ale na to była zwracana uwaga wielokrotnie...
https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html
Przeczytaj, proszę ten temat.

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-08-20 23:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Wywaliłam kupne wędliny i te białko. Nie wiem czy może zostać ten ryż biały i makaron. Na liście Ladies niby makaron jest. Oceńcie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3114
No jak dla mnie ładna micha :) Tylko dalej nie trzymasz się wyznaczonego i sobie tniesz kalorie! Dodaj te 30g ryżu co ci zostało w woreczku - nie wiem co ty z nim zrobiłaś Podbijesz brakujące węgle. Młoda jesteś, więc jeść a nie ucinać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
To ostatecznie wychodzi tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kurczak kupny czy "domowy"? Jak kupny to lepiej na inne mięcho podmienić. Smażysz - czy w jakiś inny sposób przygotowujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZYSIADY - jak to w końcu z nimi jest?

Następny temat

zredukowana dżoana, ale co dalej ?!

WHEY premium