SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po treningu koniecznie ryż biały ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Witam.

przed treningiem jem kasze + mięso
trening
od razu po treningu pije all in one czyli bialko ww itd.
1h po tym mam posiłek zwykły 100g ryzu białego + mięso

potem już nie mam żadnych WW tylko mam 3 posilki z bialkiem, tluszczem i troche warzywami

czy koniecznie musi byc tam ryz bialy ? czy moze lepiej dac kasze/owsianke/ryyz brazowy ? czy to na nic nie wplynie jesli chodzi o regenracje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nie koniecznie moze byc brazowy,czy kasza lub makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Czekam na inną odp kogoś bardziej obeznanego. Przepraszam koleś ale ty tylko czytasz a mało robisz chce kogoś z praktyką jeśli mogę tak powiedzieć.


Wiadomo ryż biały większy ig szybciej się wchłonie.

Zjem owsiane wolniej się wchłoną.

Bym tego nie rozkminiał ale potem nie mam WW w posiłkach i nie wiem co lepiej właśnie głownie o to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wcale po treningu nie musi byc wysokie IG....

edit.tzn co mam robic hmmm..???

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-06-29 09:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25201
Hmm... z tego co mogłem się dowiedzieć, czołowi kulturyści w większości bazują głównie na ryżu basmati oraz brązowym, makaronach ( produktach o niskimi ig ). Myślę, że takie produkty są jak najbardziej wskazane ale należy też pomyśleć o odpowiednim zestawie węglowo-białkowym bezpośrednio po treningu. Imo, carbo + białko to najlepsze połączenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
omleciarz jest dokładnie tak jak pisze koleś. Chcesz zwiększyć ig posiłku to możesz równie dobrze dodać jakiś składnik z większym ig . W twoim wypadku na pewno ryż breązowy bylby lepszy temu bo po tym co napisałeś wnioskuje , że jesteś endomorfikiem .e gdy Zjesz ryż biały: nastąpi wzrost glukozy we krwi , a pozniej jej spadek , a Ty będziesz szamał posiłki tłuszczowo białkowe, w przypadku ryżu brązowego twój poziom glukozy we krwi bęzie na stałym poziomie i pozwoli ci to na lepsze warunki do rośniecia... Ja to w ogóle wyrzuciłem ze swojej diety produkty o wysokim ig Chyba , żę szamam jakis "cheat meal" lub mam bardzo na coś chęć , ale wtedy też zbijam ig posiłku innym produktem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15280
Jaki cel diety ? Jesli jestes endo lepiej trzymaj insuline w ryzach stosujac wegle o niskim ig. Jak wyzej, nie ma sensu pompowac insy gdy nastepne posilki sa pozbawione wegli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak najbardziej j/w koledzy napisali możesz jeść kasze gryczaną jeczmienną ryż brązowy płatki owsiane co lubisz i nie martw się o regeneracje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Ok dzięki : ) super. tylko teraz zjem jeszcze do końca paczke ryżu białego bo została

ogółem lubie kasze jeczmienna moze byc przed i po ? czy lepiej dac grczana w ktoryms ?

ryz brazowy nie bo 30m i sie nie najem malo go..

a tak apropo basmanti ryz ma mniejsze ig taki bialy ?

Zmieniony przez - omleciarz w dniu 2009-06-29 10:08:30
smpa a co powiesz zeby np dac po treningu anabolic window (all in one)

potem 1h 50g kaszy + mieso i 2h potem znowu 50g kaszy + mieso ?
niz w jednym 100g kaszy a potem samo mieso z orzechami bo tak robie

Zmieniony przez - omleciarz w dniu 2009-06-29 10:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
urozmaicaj ale może być przed i po treningu.....

basmanti ma mniejsze ig niż brązowy ...... niż biały tym bardziej

co należy dać to już zależy od twojego zapotrzebowania i od tego jak masz dietę ułożoną możesz dać od razu 100g plus mięso

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Ok w takim razie kupie basmanti ; ) dzieki. on jest bialy jop ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed snem

Następny temat

Rośliny strączkowe?

WHEY premium