SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja na intermittent fasting - prośba o pomoc

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Witam
Zacznę od tego że zdecydowałem że od jutra wchodzę na IF 20h postu/4h jedzenia, gdyż od jakiegoś czasu nie potrafię zapanować nad apetytem, odczuwam ciągły głód mimo 3000kcal w ostatnim czasie, męczy mnie ciągłe jedzenie i siedzenie w kuchni, budzenie się w nocy i jedzeniem na okrągło, po ostatniej redukcji zredukowałem wagę do 62 kg,na chwilę obecną ważę 68 kg przy 174 cm wzrostu
Na poprzedniej redukcji sporo straciłem na masie mięśniowej (łopatki i obręcz barkowa zaczęły wystawać) jestem biegaczem a w ostatniej redukcji biegałem 6 x 60min + 2x dziennie po 30 min na rowerze, od teraz chciałbym ćwiczyć 3 x w tygodniu FBW, Indoor cycling 4 x 1,5 godziny pytanie tylko czy taki schemat nie będzie zbyt mocnym obciążeniem na IF gdyż Indoor Cycling wykonywał bym po treningu siłowym, ewentualnie 60 min biegu 12km/h po FBW
Jeżeli chodzi o dietę to źródła węgli: ryż brązowy, kasza gryczana, płatki owsiane górskie, mąka żytnia 2000 białko: piersi z kurczaka, dorsz świeży, nototenia świeża, jajka tłuszcz: oliwa z oliwek, żółtka
warzywa: brokuły, kalafior, pomidor, marchew, papryka czerwona

Klatka: wyciskanie sztangi na ławce skośnej 3 x 10
Dolny grzbiet: martwy ciąg 3x 10
Górny grzbiet: przyciąganie drążka górnego wyciągu do klatki siedziąc 3x 10
Mięsnie czworoboczne: szrugsy (sztangielki) 3 x 10
Mięśnie naramienne: wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc 3 x 10
Bicepsy: Unoszenie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 3 x 10
Tricepsy: ściąganie drążka wyciągu górnego stojąc 3 x 10
Mięśnie czworogłowe: przysiady ze sztangą 3 x 10
Mięśnie dwugłowe ud: unoszenie podudzi leżąc 3 x 10
Mięśnie łydek: wspięcia na palce stojąc 3 x 10
mięśnie brzucha: spięcia mięśni prostych brzucha leżąc 3 x 20

Proszę o odpowiedz












Zmieniony przez - scheu w dniu 2013-11-19 09:52:27

Zmieniony przez - scheu w dniu 2013-11-19 09:56:45

Zmieniony przez - scheu w dniu 2013-11-19 09:58:11

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Twój największy problem to głowa, wmawiasz sobie problem tam gdzie go nie ma. Nie masz co redukować, zwiększ ilość kalorii, przy tak wyczerpujących treningach 4-5 g węgli na kg masy ciała to minimum. tłuszczy też zwiększ (masz go tylko z oliwy i jaj, gdzie omega 3?). Wejdź na zero z bilansem, zrób 1-2 tygodnie offu od treningów i wtedy zacznij na spokojnie treningi i dietę koryguj w miarę potrzeb. Jesteś chudy jak patyk, masz bardzo mało mięśni, jak chcesz łączyć trening siłowy i wytrzymałościowy to na obecnej diecie daleko nie zajedziesz, skończy się to jakąś anemią, anoreksją, wyniszczeniem organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Jeszcze chcesz coś zrzucać? 1800 kcal i 2 ciężkie treningi w ciągu dnia? Okno żywieniowe 4h? W tym przypadku "lekkie przegięcie" to zbyt delikatne słowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dokładnie
z kości na ości

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Problem w tym że od kiedy zbyt szybko zjechałem z masy, nie mogę się najesc jedzeniem 100G kaszy gryczanej, 300G kurczaka, 500G brokuł, popijam litrem wody i nadal jestem głodny, budzę się w nocy po 2 h snu, i połowę zapotrzebowania zapełniam w nocy a później walczę z kcal w ciągu dnia, w ten sposób zalałem się a mam nadzieje że IF stłumi apetyt
dla porównania zdjęcie po redukcji a obecnie




Zmieniony przez - scheu w dniu 2013-11-19 10:25:16

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Po redukcji

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Obecnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
poczytaj o zdrowym odżywianiu,o układaniu diety
bo teoretycznie bierzesz się za coś co jest Twoją słabością!

ułóż sobie 5-6małych posiłków w ciągu dnia,jedz dużo warzyw - na pewno lepiej wyjdziesz niż jedzenie 2 posiłków w ciągu 4h!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Odżywiałem się w ten sposób przez ostatnie 2 lata, codziennie zjadam około kilograma brokuł i kalafiora, czyli 2 kg...
mam wrażenie że zajechałem organizm robieniem Cardio 3 x dziennie, przez co teraz spłacam anemią, ciągłym zmęczeniem,wzrostem apetytu, jeżeli chodzi o trening, dietę na IF to co sądzisz?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Co wg ciebie oznacza "zdrowe odżywianie"? a jadłospis oparty na jajkach, płatkach owsianych, ryżu, kaszy, oliwie, drobiu, rybach, warzywach czym można nazwać?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
O matko... a czemu chcesz dalej redukować?

4 godzinne okno przy takim obciążeniu fizycznym nie jest dobrym rozwiązaniem.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy rekompozycja?

Następny temat

Okna żywieniowe IF kalorie i makro składniki Pomoc

WHEY premium