SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18528
Panowie
antek z balkana dobrze robi?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Brałem w tym roku, robił bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
Testował ktoś trena a z venoma?

Jak się miewa enan biosiry na dziś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Witam. Jak na dzień dzisiejszy deca unigen? I cypek Alphy. Warto brać? Z góry dzięki za odpowiedź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Czapajka. Enan z bio w miarę dobry, ale bolesny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Jakie Nandro (deca) dobre? Nie apteczne.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, Dostalem wlasnie od kolegi tescia firmy APMAK, wiecie moze co to jest i czy warto tym sie kuc? Klepie dobrze? Moze lepiej kupic bałkana?

PS. jutro dodam foto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
a czy często się zdarzają wyebki enana biosiry? Bo po przejściu z enana dose zaczęło mnie blokować i nie wiem czy to przez to że tren dopiero teraz sięwkręcił (połowa drugiej butli poszła) czy enan po prostu nie trzyma stężenia. Ogólnie wydaje m i się że zacząłem maleć i robić się jakiś taki płaski :p I teraz panikuję że może walę testa w którym nie ma testa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Nandrolone
Jakie Nandro (deca) dobre? Nie apteczne


Ostatnio mialem z pmp i bylo dobre ale to w starej szacie jeszcze...teraz mam w nowej ale jeszcze czeka na wrzesien ale mysle ze nadal powinni trzymac poziom...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Czapajka
a czy często się zdarzają wyebki enana biosiry? Bo po przejściu z enana dose zaczęło mnie blokować i nie wiem czy to przez to że tren dopiero teraz sięwkręcił (połowa drugiej butli poszła) czy enan po prostu nie trzyma stężenia. Ogólnie wydaje m i się że zacząłem maleć i robić się jakiś taki płaski :p I teraz panikuję że może walę testa w którym nie ma testa...


Kumpel bije tego enana po przejsciu z pmp i jest bardzo zadowolony. enana bioniche bije ja i nic nie bolalo nigdy. Jedynie po pierwszym strzale delikatna opuchlizna ktora sie puzniej nie powturzyla. Najlepiej zrob barania na hormony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium