SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE DLUGIEJ RELACJI+FOTY DO OCENY str 4 2 i 43

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
a jak cisnienie i pluca po trenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Cinienie lekko podwyzszone ale nie wyczuwalne przezemnie, nie ma co sie dziwic cyp,bold,tren i t3 - nie ma prawa byc perfect.

Nie wim o co dokladnie Ci chodzi z plucami ale nie mam problemow z oddychaniem. Wieksza potliwosc wystepuje.
Zadnego kaszlu podczas inikcji ,zadnych dusznosci,zadnego smaku metalu w mordzie!!

A power jest oj jest !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
jak jest power, to jest ok, he. wlasnie, chodzi mi o dusznosci. przy ace odczuwalem, tak jakby mniejsza pojemnosc pluc

bierzesz cos na cisnienie? towaru troche wbijasz, nic dziwnego, ze lekko sie podnioslo. dowiedzialem sie, ze bede zmienial zaklad pracy, a to oznacza badania lekarskie, nie chce wyjsc negatywnie z powodu cisnienia, czy spirometrii, dlatego tak sie wypytuje.

jestem na soku, ale sam testosteron

Zmieniony przez - AvantD w dniu 2011-03-14 13:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028


Prosze o konstruktywna krytyke a nie jechanie ze"bold nie dzial""treningu z dypy" itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028


Cisne ostro i wydaje mi sie ze progres jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028


Zapewne zaraz brygada SFD mi pojedzie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028


fat schodzi teraz T3 dopelni dziela mysle i jeszcze wiecej aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028


zylka:):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
chyba wszystko bardziej nabite..ale jestem zmeczony moge sie mylic


jest dobrze,ja bym sie pokusil jeszcze o clen

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
bary szersze na pewno,ale klatka przy nich sie mniejsza wydaje,taki gen?:>


btw. jak wygladaja aero an cyklu?

Zmieniony przez - lukipele w dniu 2011-03-15 00:37:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek i co po nim?

Następny temat

Wypadanie wlosow po 2 tyg cyklu

WHEY premium