SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE DLUGIEJ RELACJI+FOTY DO OCENY str 4 2 i 43

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lam sie mozna sie przyzwyczaic
mozesz sprobowac cherbatki dla dzieci "na dobry sen"(cos takiego) a jak to nie pomagalo (albo w nocy sie budzilem i nie moglem spac) podkradalem zonie walerin 2 tabletki
do trenu jeszcze kawalek- moze minac- sprobuj ziulek albo idz do GP(rodzinnego) nawin mu temat- u nas sa przyzwyczajeni, odrazu kontrole bedziesz mial(cisnienie itp..itd.)-to nie polska ze cie zlinczuja( sam jestem umuwiony teraz po odblokach)
a i popoludniu staraj sie przekimac z 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
zlinczowac nie zliczuja ale na zbyt wiele tez bym nie liczyl zbada cisnienie, spojrzy gleboko w oczy, poklepie po ramieniu po czym stwierdzi, ze wszytsko jest ok i odesle do domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
spoko jakos to bedzie.Na weekend jesli to konieczne planuje zielarstwo
A poko co zakupilem PERSEN dawka rekomendowana to 3 tabsy przed snem ,wlasnie wrzucilem 5...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale 5 pudełek?
ja kiedyś to próbowałem, to jakiekolwiek działanie odczuwałem po zjedzeniu całego listka
relanium/clonazepam sobie załatw

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2011-02-01 22:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
persen chyba...... sprobuj tych herbatek
na klonie 20mgx3- bomba z 18h spania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
nie przesadzacie troche? wiadomo jaki to srodek i jakie robi jazdy dorzucanie psychotropow to juz przeginka przeciez. Wejdziesz to zobaczysz, przespij sie w dzien, daj silke z rana jak mozesz i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
niekoniecznie przeginka
clon ma działanie między innymi rozluźniające mięśnie i układ nerwowy, stosuje się go między innymi w leczeniu epilepsji,a le w dużo większych dawkach, okazjonalnie 0,5 mg nikomu krzywdy nie zrobi a wyluzuje tak, że każdy zaśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wiem jak dziala i co potrafi zrobic z czlowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Podkreslam nie jestem jeszcze na trenie wiec zapomnijmy o mozgo***ach typu Relki:) ARAS Pimpujesz clona???

A tak na powaznie sen mialem twardszy wiec jednak pol lista Persenu dalo rade...
Wbijalem juz tren pol roku temu i nie mialem generealnie problemow ze spoaniem.Wzmozona potliwosc w czasie nocy byla uciazliwa wylacznie bo musialem co noc posiel zmieniac:(- zona byla zla...
No ale Parabolin to inna liga wiec moze byc ciekawiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ale i tak dziwnie po boldzie i cypio takie jazdy hmm musi byc jakas inna przyczyna nie wiem miejmy nadzieje ze sie unormuje hehe a jak nie to zapomniej o trenie i zamien na winko albo master i juz
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek i co po nim?

Następny temat

Wypadanie wlosow po 2 tyg cyklu

WHEY premium