SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orotan kreatyny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ostatnio wywiązała się jakaś dyskusja o tym suplemencie... Poszukałem w zasobach i znalazłem! Uzupełniłem i uaktualniłem... Artykuł pt. "Orotan - zapomniany anabolik" jest do przeczytania na mojej stronce autorskiej, pod adresem:

www.slawomirambroziak.pl 

Również przejście z niebieskiego baneru w moim podpisie: "Sławomir Ambroziak - zaprasza".

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A tu jest teraz ten artykuł o orotanie:

http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/orotan-zapomniany-anabolik/#more-91 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
biore sie za lekture

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
i ja również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Fajnie i przejrzyscie napisane. Jednakze, wedlug mnie nie ma wiekszej roznicy, czy prowadzimy suplementacje monohydratem, jabłczanem, czy tez orotanem, o ktorym ostatnimi czasy jest glosno - efektywnosc bedzie podobna(ofc zalezna od wielu innych czynnikow).

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W poście o glicerolu była podobna dyskusja. Powiem tak: teoria teorią, ale - jak do tej pory - tylko Albion udowodnił w badaniach przewagi swojej kreatyny (chelatu kreatynowego magnezu) nad monohydratem.
Słyszałem jednak od praktyków, że orotan daje dobre efekty!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Rozne osoby, rozne organizmy to i rozne zdania. Jedni wola orotan, drudzy mono, inni zas wielbia jabłczan. Nie neguje, zeby nie bylo, dzialania orotanu, bo wedlug mnie, dobrze wykorzystany, da spodziewane efekty. Chodzilo mi jedynie o to, ze pomimo powstawania nowych form kreatyny nie nalezy sie sugerowac ich cena/reklama, a zwrocic uwage na to, ze w glownej mierze efektywnosc danego cyklu uzalezniona bedzie od czynnikow takich jak dieta, trening, czy regeneracja poza treningowa.

Tak, czy owak, bardzo fajnie napisane.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
czytałem już jakiś czas temu na sdw bodajże

ale i wersję po aktualizacji przeczytam

co do orotanu, zakupiłem przetestuję nie ma to jak przekonać się na własnej skórze

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
End racja
Koniecznie zdaj relacje

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozna prosic o link do (jesli jest w necie), do badania gdzie magnezowy chelat wypada lepiej niz mono, tudziez - o samo badanie, lub jego abstrakt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
swietny artykul, wlasnie takiej wiedzy na temat orotanu kreatyny mi brakowalo.

skerx- nie zgodze sie z Twoja teoria niestety, probowalem na sobie roznego rodzaje mono, stacki czy jablczan. za to zadną odzywka nie bylem zauroczony tak jak orotanem (konkretnie bralem clouta). efekty przebily wszelkie oczekiwania i polecilem je kolegom na silowni, oni rowniez zakoch**ą sie po kolei w tym suplemencie. (a nie mowie tu o sezonowcach ale o ludziach regularnie cwiczacych). sam bys sprobowal a bys zobaczyl na czym polega gorowanie orotanu nad mono

czytajac ten artykul wyjasnil mi sie efekt napompowanych miesni, z poczatku myslalem ze to poprostu jakis dobry pompujacy a to bylo zwiazanie ze zwiekszonych magazynowaniem glikogenu w miesniach a ten efekt naprawde byl widoczny i nie to ze sobie wymyslilem, bo zauwazylo to niezaleznie kilka osob

ps. ambroziak, nie wiem na ile Cie obchodzą sogi ale oczywiscie dalem



Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-06-23 21:51:24

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-06-23 21:52:12

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
bardzo interesujace marceliono hm warto sie nad tym zastanowic dłuzej

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REANIMATOR - TOTALNA REANIMACJA

Następny temat

czy dodatkowe ilosc wapnia sa dobre czy nie?

WHEY premium