SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednie suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
Witam wszystkich odwiedzających temat. Głównie chodzi mi o to, żeby kompetentna osoba doradziła mi, czy suplementy, które chcę zakupić będą odpowednie do tego czego po nich oczekuje. Mój cel to masa mięśniowa i trochę większa siła. Na oku mam: Torrent & Shock Therapy Universala, czysty orotan kreatyny oraz myślałem nad Mutant Massem, ale boję się, że odłoży się spora część w brzuszku, a tego nie chce bo mam 88cm przy 1.74 cm wzrostu. Inne wymiary
masa: 73.5kg
biceps: 36.5cm
klatka: 107cm

Można byłoby zmiast Mutanta zakupić jakieś aminokwasy czy cóś innego odpowiedniego?
A co do diety, to nie jest pewien czy takową będę stosował, ale zapewniam was, że zdrowo i dobrze się odżywiam, tylko jak jestem w pracy to czasami od tego odbiegam kusze się na jakiś mało zdrowszy posiłek w restauracji. Czekam na wasze propozycje i rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dieta wysokobialkowa, srednia ilosc weglowodanow
5-6posilkow
shock therapy przed treningiem
ew jakiś bulk jak up your mass MHP
torrent potreningowo moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kusze się na jakiś mało zdrowszy posiłek w restauracji -aby to nadrobić nawet zamiast bulka pewnie lepiej bedzie wziąć białko.
reszta myslę,ze dobrze jest rozpisana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
Pepo a jeszcze orotan dodać 30min. po treningu to dobre wyjście czy poleciłbyś dorzucić coś innego? A co do tego Shocka to zostało mi więcej niż połowa puchy z ostatniego cyklu, brany razem ze Stormem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Bierz Shocka przed treningiem, orotan po terningu(możesz mieszać z jakimś gainerem jak masz). Torrenta bezposrednio po trenie. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
odpuscic mutanta lub bierz male dawki jako uzupelnienie posilku. dokup bialko i trzymaj miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ile czasu już trenujesz i co brałeś wcześniej?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
Z ok 1.5 roku tylko z przerwami, których nie wliczam do stażu. A brałem na samym starcie mono, co było moim wielkim błędem, kolejne odżywki to 2xCell Pump oraz ostatnio Shock Therapy & Storm, no i w trakcie wchłonąłem jeszcze 2 gainery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
białko, kreatyna i spalacz tłuszczu w celu kontroli fatu

dieta i aeroby.

i robisz masę bez tłuszczu

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
Nie wiem, czy ten spalacz będzie dobrym wyjściem, nie wystarczą same aeroby. Suple rozpisał bym tak:

Shock przed treningiem, Torrent i orotan po treningu. Tylko nie wiem czy orotan brać bezpośrednio po tak jak Torrenta czy po zajsćiu do domu, czyli po 30min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
daj po 30 minutach, choć generalnie wzięty razem nie przeszkadza


jeśli aeroby starcza - rób aeroby

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump - dawkowanie ...

Następny temat

Dobre BCAA czy cykl na kreatynie do koszykowka + silka

WHEY premium