SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie i redukcja Z TSE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Witam.
Z dniem 23 czerwca 2011 postanowiłem biegać i tak się stało, biegałem codziennie w planie 10 tygodniowym.Z małymi przerwami około 1 dzień w tygodniu.
Biegam do dziś ale od 3 dni biorę Thermo speed extreme po 2 kapsy na dzień.
Moja waga teraz to 100kg na ok.180 wzrostu a więc do zrzucenia jest jeszcze sporo ale i tak zadowolony jestem z rezultatów bo ważyłem na początku 104,9.
Jem regularnie 4-5 posiłków dziennie , dużo owoców , jogurtu i sportu.
Dołożyłem sobie program 300brzuszków i robię już go 14 dni oraz program 100 pompek jestem na 5 dniu.

Problem polega na tym że jestem na 5 tygodniu planu biegania 10 tyg i biegne 8min przerwa 2 min marszu x3.
w pierwszych dniach spokojnie biegłem tyle a teraz po drodze zaczyna się zadycha,bolą mnie mięśnie : piszczele oraz prosty i obszerny mięsień uda ponadto podczas begu nie mam sił w rękach i w pasie coś nie umie się trzymać i mam pytanie.
Dlaczego tak jest.
Żebym nie zapomniał w ostatnim czasie pomagam ojcu na budowie zadycha może być z powodu pyłu.
Ból w udach jest to coś w stylu jak bym miał zara paść ale dalej se biegnę aż w końcu nie daje rady.
Biegam codziennie a na forum gdzie znalazłem ten post pisało o bieganiu co 2 dni sam nie wiem co źle robię .
Czy to może wynik nisko cukrowej diety??

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Opisz dokładnie jak się odżywiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
śniadanie rano ok 8:00 2 jaja chleb pełnoziarnisty wędlina,kanapka z pomidorem i wędliną żółty ser, płatki pełnoziarniste z mlekiem. zależy od dnia ale mniej więcej produkty takiego typu.

2 śniadanie ok 10-11 jabłko , jogurt ewentualnie kanapka z jajami i wędlinką.

obiad około 14-15 , łosoś , chude mięso , fasolka szparagowa ,szpinak.

kolacja- zazwyczaj kanapka albo jogrutcik.
5 posiłek czasami czyli jabłko albo jakiś owoc.
mniej więcej tak to wygląda.

czasami zdarza się że w ręce wpada wafelek albo czekoladka to też ale ograniczam się do prawie zera.

trening :
Różnie zależy od wielu czynników. zazwyczaj starałem się ok 7 rano ale teraz o tej porze jadę do pracy więc biegam po południu lub wieczorem,

Thermo speed extreme: 2 kapsy . 1 rano przed śniadaniem . 2 przed obiadem albo zdażyło mi się po.

Pije wodę, przed treningiem zaczełem pić wodę z cytryną jak doczytałem w MH a po pije raczej albo wode albo isotona




Zmieniony przez - peterskora w dniu 2011-07-23 21:21:20

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
wafelek albo czekoladka
powodzenia

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na oko za mało jadasz, jabłko albo jogurcik to nie posiłek, za mało tłuszczy równiez.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
xd jak na moje oko jak na zjem 1 kostke czekolady raz na pare dni to się nic nie stanie :) nie bądzmy przesadni

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Ile tych kanapek dziennie? Staraj się ograniczyć chleb do 2-3 kromek dziennie.
Co do biegania nie liczy się pora dnia o której się biega, ważne żeby był ujemny bilans. Przed biegiem czysta woda niegazowana bez niczego, a nie biegniesz maratonu żeby izotoniki popijać. Wylicz po pierwsze swoje zapotrzebowanie (szukaj w linkach podwieszonych), wypełnij podstawową ankietę działu, bo to co teraz zrobiłeś w ogóle nie przejrzyste :(( . Jak jesz czekoladę, to tylko pow. 80% kakao, pomaga na redukcji. Jak łapie większa ochota na słodycze - weź kakao (decomoreno, nie rozpuszczalne puchatki czy jakie badziewie).

@edit : Jeszcze jedno - od TSE nie oczekuj cudów, to jest takie słabe że najwyżej placebo na Ciebie podziała.

Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-07-24 12:13:16

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Zamykam temat , zrobiłem 2 miesięczną przerwę czego żałuje bo bym ważył - 10kg już no ale co można powiedzieć , leń na szczęście brakowało mi tego uczucia i ćwiczę od 2tyg dorzuciłem siłkę , pracuje nad dietą.

Dziękuję.

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie musiałeś odświeżać tematu sprzed kilku miesięcy, w którym i tak nikt by się już nie wpisał.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta 73 KG 19 lat

Następny temat

Adaptacja metaboliczna

WHEY premium