SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Dieta na mase


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
zadbaj o lepsze źródła białka i o to żeby były w każdym posiłku bo jak na razie to 25g ryby i 50g kury kiepsko wygląda. Możesz zrezygnować z jogurtów na rzecz mięsa. Większości warzyw nie musisz wliczać w bilans. Zadbaj o to, żeby > 70% białek w diecie było pochodzenia zwierzęcego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
OK, dzisiaj jeszcze jedna wieczorkiem ułoże, i postaram się poprawić tą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Napisz jeszcze jakieś dane o sobie-wagę, cele, poziom tłuszczu...itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
A czy danych nie ma podanych w moim profilu ? Zaczynając trening mam zamiar ważyć 70 kg , wzros 175 cm , tłuszczu tu jak strona sfd pomaga przy okresleniu to wychodzi ok. 15 % , moim celem jak narazie jest zbudowanie masy tak do 90 kg . Nie wiem jak dodać kolejna diete w tym temacie... nie mam nigdzie mozliwosci wstawienia pliku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Oto kolejna dieta do oceny , nie ukrywam bardzo trudne jak dla mnie jest układanie diety ; o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
tuńczyka staraj sie nie jeść za czesto. zamieniaj na inne ryby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Jakie rybki polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
Śledzie , makrela , łosoś , mintaj , morszczuk , dorsz szprotki \.\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Śniadanie brak źródeł białka , słonecznik to nie jest dobre źródło tłuszczu .
Zresztą te posiłki jakby przyjrzeć jakoś nie widzę sobie do zrobienia ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
No z tego co mi wiadomo śniadanie nastawione jest na węglowodany. Posiłki do zrobienia korzystam z " Kuchnia MD" na Youtube plus troszke od siebie jakis dodatek w każdym posiłku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego on nie chce mi pomóc w odchudzaniu

Następny temat

Szybka odp !! Ile kosztują steki siekane firmy BOS 400g

WHEY premium