SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Ja na śniadanie nie mam węgli a zobacz w dzienniku w podpisie moje zdjęcie .
Jak widać nie trzeba mieć węglowodanów ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Kolejny pomysł na diete, co sądzicie o tym ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Wydaje mi się że popełniłem błąd dając tyle bananów na kolacje, wrzuciłbym 120g na obiad i 120 g na śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
A więc tak, białko w przeciwieństwie do tłuszczy i ww nie jest magazynowane przez organizm w celu jego późniejszego wykorzystania tylko zużywane na bieżąco, a jego niewykorzystany nadmiar jest wydalany z organizmu. W Twoich posiłkach brakuje jego porządnych źródeł(drugie śniadanie, przed treningowy, po treningowy, kolacja). Nie wiem czy nie lubisz mięcha, czy może finanse nie pozwalają na jego zakup, ale jak się patrzy na Twoją dietę to większość posiłków zawiera białka głównie pochodzenia roślinnego(wg mnie to błąd , a jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). Przeczytaj sobie ten temat https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety__start_str_2.-t523670-s3.html

Zmieniony przez - dhr-88 w dniu 2014-12-27 01:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Powiem tak , moje zapotrzebowanie na białko wynosi 140g na dobe, układając diety mam wielki problem, ponieważ czasami potrafie w pierwszych dwóch posiłkach wykorzystać całe moje zapotrzebowanie... więc nie mam pojecia jak to skleić dlatego tak mało tego miesa... te węglowodany także są takie liche , bo gdy mam zamiar dodac ryż makaron czy kasze to w jednej chwili to białko skacze w gore gwałtownie przekraczajac to zapotrzebowanie w białka czasami i o 100 g ..


Zmieniony przez - Beryl3 w dniu 2014-12-27 05:43:23

Zmieniony przez - Beryl3 w dniu 2014-12-27 06:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Nie mam pojęcia jak ułożyć tą dietę, próbuje na wszystkie sposoby , wszystkie produkty , nic nie wychodzi w miarę normalnie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
.


Zmieniony przez - dhr-88 w dniu 2014-12-27 20:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
1. Daj całe jaja. 2 ok. 3 ok. 4 ok. 5 może być. 6 dodaj białko. 7 dodaj tłuszczy. Jak białka wyjdzie 2,2g/kg to też będzie ok. Żeby zgadzał ci się bilans po dodaniu białka i tłuszczy w 2 ostatnich posiłkach możesz obciąć węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
W miedzy czasie zmieniłem trochę BTW 20/20/60 % i wyszła mi taka dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 582
Może ktoś rzucić okiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego on nie chce mi pomóc w odchudzaniu

Następny temat

Szybka odp !! Ile kosztują steki siekane firmy BOS 400g

WHEY premium