SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malo czasu, a spore wymagania.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Witam, mam pytanie, bo juz po prostu nei mam sil ani czasu by kombinowac. Sytuacje wyglada tak, ze do polowy lutego (MAKSYMALNIE) musze spalic lipomastie, waga to dla mnie nie problem, problem niestety tkwi w lipomastii i to sa ostatnie dzwonki kiedy moge sie jej pozbyc. Przechodze do sedna - mam 19 lat, wkrotce bede mial najwazniejsze egazminy w swoim zyciu, przyjmuja tam tylko wysportowanych, atletycznych chlopakow. Problem polega na tym, zeby sie tam dostac waga minimalna musi byc 75 kg (ponizej jeszcze nikt chyba sie nie dostal, a bynajmniej nie w ostatnich latach) - prosze nie pytac co to za klub jest, ani nic z tych rzeczy, bo wole uniknac odpowiedzi na takie pytanie. Sytuacja wylgada tak, ze z lipomastia to mnie tam na pewno nie wezma, skresla mnie na starcie. Wiec wzialem sie ostro za redukcje. Bujam sie teraz przy granicy 10% bf, a niestety kochane lipo jak bylo tak bylo. Nie wiem juz, gdzie tkwi blad. Jak wspomnialem mam 19 lat, waga akutalnie 68-69 kg (do czerwca musze zdobyc 75 kg, jak najlepszej masy, tlustego mnie nie wezma, dlategto potrzebuje do max. polowy lutego spalic ta lipomastie). Na tej diecie cisne juz prawie 2-3 miesiace, problem polega na tym, ze juz prawie padam z sil (zrobilem sobie pare razy cheat meal, ale raz na jakies trzy tygodnie) a nie mam juz za wiele czasu, spodziewalem sie lepszych efektow, chodzi mi tutaj glownie o lipo, bo sadlo calkiem fajnie spadlo. Tylko, ze teraz waze o wiele za malo, dodatkowo wygladam jak szkapa a tutaj kurna jego mac te sutki zostaja. Nie wiem co mam poczac, doradzcie cos, pomozcie, BLAGAM! Wiem, ze tluszcz schodzi rownomiernie, ale ja juz nie wiem co mam robic, gdzie ja blad popelniam, ze nie spada tak jak dokladnie powinien (mimo efektow, to i tak nie byly one za wielkie jak na LC).

Dieta (z reguly tak wyglada kazdy dzien):




Suplementacja:
Rano Yoha (10 mg) + TSE (1kaps)
Omega 3 do 3posilku

Przed treningiem:
SFD beta-alanina
BCAA
xtreme FA
L-arginina OLIMP
Koffeina z Prolab
Yoha + TSE

Po treningu
SFD protein plus v2

Na sen
Magnez, Witaminy, Skrzyp

Moje zdjecia (ktos da rade oszacowac poziom BF-u w gornych partiach ciala, powiem, ze w dole poziom tluszczu jest niemalze znikomy)


Musze zwalczyc ta lipomastie do tego lutego bo inaczej po prostu przegram walke o marzenia. A ja sie latwo nie poddaje, mam dosyc morderczy trening by zredukowac:
FBW x3 w tyg. Po treningu aeroby interwaly (25-40min) [1 min - speed; 11.1 na przemian z 1 min - speed; 6.9] [ Tetno przy 11.1: ok. 175-180, tetno przy 6.9: 150-160]
W dni 'nietreningowe' mam aeroby. Przez 10 minut skakanka, jakies wchodzenia na stepery, pozniej bieganie 40 minut (10 minut speed; 6.9, 1,5min speed; 11.1), pozniej sauna dla relaksu.

Dodalem jeszcze kazdego dnia z rana tabate (tuz przed posilkiem nr. 2) bylbe by jak najbardziej spalac sadlo.

Moje pytania:
1) Czy brakuje mi tutaj jakies suplementacji, co byscie dodali, co ewentualnie wyrzucili?
2) Gdzie tkwi blad mojej diety, cwiczen, czy suplementacje, ze efekty nie sa na tyle szybkie?
3) Jaki wg. was jest poziomu BF-u w moich gornych partiach ciala (dolu nie dalem rady zrobic zdjecia, moze wam podesle w pozniejszym terminie)
4) Widziecie jakies szanse by spalic ta lipomastie do polowy lutego? I jak wg. was mozna to uczynic
5) Na Boga - PORADZCIE MI COS bo zawriauje, od tego zalezy cala moja pierdzielona przyszlosc, a ja utkiwlem w miejscu, czasu coraz mniej, a oczekiwania coraz wieksze!


Licze, ze to dobry dzial. PROSZE O POMOC!
Staz na silce dwa lata, juz z hakiem. Lipomastia na zdjeciach nie widoczna, w rzeczywistosci to cieszylbym sie z takich sutkow jakie tutaj sa widoczne, bo 'nomalrnie' sa x razy wieksze.

nie wiem, gdzie zalozyc temat, wiec wybaczcie to zameeszanie.

Zmieniony przez - esr w dniu 2014-01-16 20:53:13

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-20 21:13:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Po pierwsze to wizyta u endokrynologa - bo takie cuda zazwyczaj się pojawiają gdy z hormonami coś jest nie halo. Bez tego może być tak że się zakatujesz, zagłodzisz - a to cholerstwo zostanie, bo nie wyeliminowałeś przyczyny a próbowałeś walczyć ze skutkiem jedynie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Bylem juz z tym u endykrynologa. Za wiele to on nie zdzialal. Powiedzial "lipomastia" i dziekuje dowiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
lipomastii nie pozbedziesz sie dietą redukcyjną, idź do innego endokrynologa i skierowanie na zabieg :) po tym podobno nawet blizny nie zostają, tylko masz okres rekonwalescencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
chłopie, swoich założeń nie dasz rady wykonać, chcesz w przeciągu 5miesięcy spalić bf (Ty wcale nie masz 10% bo więcej, gołym okiem widać okolice 15 ) i zbudować 10kg suchego mięśnia? no bez jaj
ustal sobie realny cel, albo szykuj się na następny rok, co do lipo owszem da się go w pewnym stopniu wypalić, w każdym raie pamiętaj też o diecie bo ona w dużym stopniu odpowiada za profil hormonalny, a ten z kolei jak koledzy wyżej wspomnieli za miejsce odkładania tłuszczu itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pomijając ową lipomastę- której nie widać- masz całkiem normalną- i najzupełniej w świecie prawie pozbawioną mięśni, itłuszczu też prawie- sylwetkę, bierz się więc do dzieła, dietę i trening sobie poustawiaj i trenuj, a inaczej będzie zupełnie wyglądał; zamiast więc dramatyzować trenuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
apokalipsa
pomijając ową lipomastę- której nie widać- masz całkiem normalną- i najzupełniej w świecie prawie pozbawioną mięśni, itłuszczu też prawie- sylwetkę, bierz się więc do dzieła, dietę i trening sobie poustawiaj i trenuj, a inaczej będzie zupełnie wyglądał; zamiast więc dramatyzować trenuj.


widać to lipo na pierwszym zdj na jego prawym a po naszej lewej jest pierścień wkoło sutka i wubrzuszenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak... przecież nie jestem ślepy[a pomimo tego właśnie tak pisze, nie ma bowiem co demonizować]- jest to przypadek dość delikatny bym powiedział, myslę też że ciężki trening też pomoże mu w ustabilizowaniu gospodarki hormonalnej na ile to oczywiście jest możliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do oceny

Następny temat

Trening interwałowny - czy nie za dużo?

WHEY premium