SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem z klatą...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Siemx all, jestem tu nowy itp. itd...
poza tym nie wiem czy dobrze mój temat umieściłem w dobrym dziale(jeśli nie to proszę o przeniesienie)do rzeczy...
jak w temacie mam problem... raczej chyba wizualny z klatą, mianowicie-prawy mięsień piersiowy większy różni się kształtem od lewego(na dole po wewnętrznej stronie prawy jest jakby kwadratowy a lewy zaokrąglony), jeśli będzie potrzeba wstawię fotę(słabej jakości bo phonem, z podkreśleniem wyglądu obu mięśni). Podobno jest taki wiek kiedy mięśnie rosną nierównomiernie i podobno jestem właśnie w tym wieku... a może to nie o to chodzi(w sensie że wiek)brałem pod uwagę bodajże lipomastie ale przy mojej wadze i trybie życia to raczej nie odkłada mi się nigdzie tłuszczyk??Tu już poradzę się Was.
Dokładniejsze info o mnie:
wzrost koło 180cm+ i waga 60~65kg(chyba niedowaga)
staż ćwiczebny to różnie-(zacząłem około 2-3 lat temu)początki to 2x30 brzuszków i 10-15 pompek(ze względu na dość mocny ból ramion, pomimo solidnej rozgrzewki)później doszły hantle(tu rozpiętki i uginanie ramion, trochę ćwiczeń na mięśnie pleców i trójgłowe ramion-tricepsy)później doszła ławeczka AB KING pro która służy mi jako ławecza skośna do wyciskania sztangielek głową do góry, myślałem, że to może być efekt tego że prawą część klaty mam silniejszą, toteż dołożyłem te x5 powtórzeń wyciskania sztangielek czy też rozpiętek na lewą rękę, lecz tylko ta część klaty się powiększyła i nic więcej. Aktualnie jestem po 21 dniu A6W i (w sumie dało to taki efekt jak chciałem(może minimalnie gorszy xd)). Nie wiem czy coś jeszcze mam dodać, ale jeśli zaistnieje potrzeba to postaram się napisać.
Teraz czekam na Waszą pomoc i z góry dziękuje.(Za odpowiedzi, które mogą pomóc-ozywiście odpłacę się w postaci SOG'a)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Prog to ja nie wiem do jakiej średniej Ty chodzisz :D
ja nie miałem nigdzie większego luzu niż w średniej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5582
Najlepiej gdybyś wstawił fote bo opisowo to niewiele wiemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80


Nie śmiać się z mojej "muskulatury" xD
Aaa... zapomniałem też dodać-jeśli to jest coś z moimi mięsniami albo jest to ten wiek o którym wspomniałem to mam jakieś dodatkowe ćwiczenia robić, zmniejszyć ilość ćwiczeń/obciążenie, czy po prostu przeczekać??
P.S. schematyczne zaznaczenie linii nie jest idealne ale chodzi o to żeby wiadomo było o co cmn... a bez tych kresek z painta(xD) to wogóle nic nie widać, może gra światła itp, a aparat mi się rozładował i phon był ostatnią alternatywą -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7522
Mam identyko w dodatku lewy sutek jest podniesiony znacznie do góry. Mam 14 lat i biore 80 kg na klate wiec klata powinna byc w miare dobra a tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Cóż, jak już mówiłem mam niedowagę a to podobno wpływa też na siłę mięśni i gdyby moja waga była w normie (czyli kolo 70-80 kg) to możliwe że też bym pocisnął to 80 kg, a teraz nie wiem ile wycisnę bo na siłke nie chodzę. A jeszcze co do nie równego rozłożenia mięśni to jakoś tak prawy skośny brzucha jest znacznie większy od lewego, rzekłbym nawet że lewego nie widać(podczas robienia ćwiczeń w A6W można to u mnie zaobserwować).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
Były już przynajmniej dwa takie tematy na forum... jeden założyłem ja... poszukajcie

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Ok moja wina, myślałem, że to nie jest aż takie rozpowszechnione...
(Srry za spam ^^)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ile masz lat ?:)
poza tym strasznie mało ważysz, z 15kg masy byś potrzebował żeby dobrze wyglądać :]
różnica nie jest taka wielka, nie przejmuj się tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
jaki rozmiar miseczek;phehe nie to tez musisz diete dobrac,i sa jakies gruby osob ktore roznie przyswaja pokarm i cwiczenia poszukaj z a znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777


Co ja mam powiedziec? 2 lata cwiczen wiek 21 lat na start 55 kg i 78 w klacie teraz 72 kg i 95 w klacie. Wyglada mizernie, nierowne miesnie, nie grubne nie rozszerzylem sie w miesniu zebatym ani centa od 2 lat jedynie szerokosc poszla przez mase po bokach i przez plecy. Jakies pomysly na poszerzenie i na wyrownanie klatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
zamiencie sobie wyciskanie lezac na pompki na poreczach , duzo osob ma problemy z tym wyciskaniem (zla technika), na niektorych slabo dziala , pompki sa dobra opcja na podkreslenie dolu klatki , na mnie dzialaja o wiele lepiej niz wl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig.

Następny temat

Urosne czy nie?

WHEY premium