SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co robisz tak w ogole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dobrze ze chociaż znasz. ja raczej slabo ale to kwestia miesiaca, dwoch i juz cos tam mozna pogadac. znam typkow co wyjezdzali ode mnie do londynu i slowa po angielsku nie znali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Cinol, biore kartke z takim zamowieniem, wozek cos takiego jak masz w duzych marketach (one sa inne troche, ale mowie do przykladu) ide po alejkach jak sa w sklepie i wkladam je do tego koszyka. Jakbys robil zakupy w sklepie po prostu


No ja staralem sie uczyc od zawsze anglielskiego bo to jednak jezyk calego swiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
zw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
w tej odzieżówce śigasz i towar na wysyłke zbierasz? zbieraj zbieraj, jak pójdziesz na własne to wszyscy ze spamu Ci się zwalimy

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja tez miejsce rezerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
no mówię żę wszyscy

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Noo tylko, ze wtedy nie bedize mial kto w spamie siedziec , jak wszyscy w jednym miejscu bedziemy


Ale tak serio to jak chcecie zyc na pozomie i nie martwic sie co bedzie za tydzien, to serio pchajcie sie do wielkiej brytanii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
mnie się marzy tam wepchać żeby robić coś związanego z moim zawodem, ogólnie zakładam emigracje bo w PL lepiej już nie będzie, a gorzej na pewno...

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ten lewostronny ruch...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium