SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój "COME BACK" czyli okres przygotowawczy GISZMANA

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
djfafa - występ bardzo dobry, samo dostanie się na AC to wielki sukces, a co do występu to udany, a nie jak piszesz porażka(porażką mógłbyś nazwać kiwającego się Dawida nieumiejącego wykonać dobrze pozy), a to że konkurencja pozjeżdżała z kategorii wyżej, była po prostu lepsza.

djfafa, będziesz może startował ? albo otwierał firmę z suplementami ? masz taką ogromną wiedzę. Chętnie będę śledził Twoje postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
No wiesz komentuje to jako kibic. W piątek przeciętnie wg mnie wypadła kadra Polski w piłce nożnej i z taką formą raczej z Anglią szans nie mamy, oczywiście Ty i inni mogą napisać że grali super! Tak samo jako kibic oglądam kulturystykę. Roberta występ oceniam bardzo dobrze (jak wszyscy forowicze), Giszmana formę oceniam na fatalną (jak ocenili sędziowię) i nie bardzo rozumiem Twojej spinki?! Potencjał jest i uważam że następnym razem będzie tylko lepiej!
ps. produkować suplementów czy piłek do nogi nie zamierzam.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tak jak mówisz grali średnio/ fatalnie - występ średni/fatalny. Mogli grać bardzo dobrze ale przegrać - tak jak u Dawida - to jest właśnie ta różnica w sporcie.
Czyli będziesz startował ?

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-10-14 18:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
W co startował? W piłkę? Nie będę oglądał w TV i komentował jak jakieś 10 milionów Polaków i będę pisał jak Ty i reszta albo że grali super albo że grali h.... i chyba nie zabierzesz mi i reszcie społeczeństwa do tego prawa?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
O czym piszesz bo Cię nie rozumiem
Od samego początku rozmawiamy o suplementach i starcie w kulturystyce, bo widzę, że masz wielka wiedzę i znasz się na tym bardzo dobrze
Piszesz, że słaba forma ? nie wiem gdzie ?
Piszesz nagle coś o piłce - lubisz grać ? oglądać ? czy tylko komentować ?

Czy co ? bo się pogubiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Piszę jako kibic. O suplementach nic nie pisałem. Pisałem że występ porażka bo tak ocenili Giszmana m.in. sędziowie, możesz się z nimi i ze mną nie zgodzić oczywiście i masz do tego prawo ale pisanie im czy mi że mają startować aby móc oceniać rozumiesz że jest trochę komiczne?!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
O cholercia jasny gwint, ja Im nic nie pisałem na prawdę

Tobie również nic nie pisałem o tym, żeby oceniać to trzeba startować.
A tak w ogóle to polegasz na własnej opinii czy polegasz na innych bez obejrzenia/zobaczenia czegoś, kogoś itp. media właśnie tak manipulują ludźmi ?

Co do formy Dawida - wytłumaczę Tobie.

Była bardzo dobra - był bardzo dobrze przygotowany, jednak do czołówki brakuje więcej masy mięśniowej. Tutaj chłopaki pościnali się z kategorii wyżej żeby wskoczyć do 85. A Dawid był przygotowany pod 85 kg. Zawody AC to bardzo wysoki poziom i to bardzo.
Dlatego Występ był dobry.
Ocenianie zbyt płytko tego sportu albo czarne albo białe jest niezrozumieniem esencji kulturystyki Formę można mieć bardzo dobrą lecz odstawać masą. Można mieć masę bardzo dobrą ale być źle przygotowanym. itp.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-10-14 19:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Ale ja nie pisałem że był źle przygotowany, że źle ocenił wagę itp. nie bardzo wiem o czym Ty piszesz. Napisałem że występ porażka bo na tle konkurencji tak ocenili go sędziowie. I tutaj jak chcesz możesz za Dawida pisać co było złe czy mało masy, czy odwodnienie nie było takie jak trzeba, czy może bronzer był dobrany h... ale może poczekajmy na Dawida i nie róbmy parodii i cenzury w jego temacie, szczególnie że go bardzo lubię i uważam że następnym razem występ będzie na pewno lepszy!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wszystko było dobrze, dobrze z wagą itp. pisałem Tobie wcześniej dlaczego tak się stało - przeczytaj jeszcze raz.
Forma jest dobra, a cenzury nie ma, banów też do pewnego momentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
No to super! To czekamy teraz na opinię Dawida i co uważa należy poprawić aby następnym razem występ był lepszy, bo nie sądzę aby był zadowolony z tego miejsca.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slabosc miesni po tyrozynie

Następny temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

WHEY premium