SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec cyklu kreatynowego. Lekka redukcja.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Siema! Właśnie kończę cykl na jabłku od treca (10tygodni). Wraz z cm3 zażywałem saw(2tygodnie),bcaa-najpierw to od treca potem z FA (to przykre w smaku), dla uzupełnienia diety kupiłem białko z treca, teraz zamówiłem sobie nową wersję (?) białka z K** wpc80, ponoć meksyk, więc przetestuję i w dodatku tanie.

Moja waga to około 85-86kg przy 182cm. Myślę, o lekkiej redukcji. Jakie supelemnt(y) polecacie mi po mojej dotychczasowej suplementacji opartej głównie na kreatynie. I jakie inne bcaa mógłbym kupić bo szału dostaję z tym od FA (paskudnie smakuje), cenowo drogie, a te 3,5g/10 glutaminy można o kant ... wiadomo czego rozbić. Myślałem o bcaa z hi-teca. Co do tego dorzucić? beta alaninę? Jakieś propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA z HiTeca w miare smaczne jest i składowo ok wiec sie nada.
BA jak najbardziej możesz dorzucić.
Z NoBoosteró proponowałbym AAKG+cytruline/agmatyne/gliceryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ankietę daj to coś się wymyśli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
O AAKG myślałem, ale trochę się zraziłem bo sporo słabych opini przeczytalem... Inni natomiast mega zadowoleni, ale łączyli AAKG z Biogenix AerO2. Hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_VASO_Fusion-opis28052.html zobacz na to taniej Cie chyba wyjdzie a też bdb produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
co do ankiety w moim poście większość zamieściłem. wiek 22, dieta ułożona, teraz lekko zmieniam na rzecz białka kosztem węgli. zapotrzebowanie około 3,3k kcall, na redukcj myśle w 3k się mieścić.

Majkel, z tego co widzę to coś podobnego do aakg, a co z tym AerO2? Konieczne przy zakupie Vaso Fusion?

Zmieniony przez - kuba492 w dniu 2014-03-27 21:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale jak redukcja to czego oczekujesz od supli, w stronę spalaczy chcesz iść czy coś z nich podjadałeś, czy chodzi o noobosterka przed treningiem siłowym czy co innego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Spalaczy narazie nie chcę i jeszcze nei stosowałem, właśnie myślę o czymś by zachować jak najwięcej mięśni i mieć dobrą pompę. Tak to ujmę.

Co do AAKG to widzę, że kosztuje 85zł za 240 kaps, a VASO Fusion prawie 100, chyba że Majkel myślałeś od razu AAKG+AerO2, to faktycznie wyjdzie drożej ;)

Zmieniony przez - kuba492 w dniu 2014-03-27 21:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
do VASO nie trzeba dodawać juz AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
MajkelTSW
BCAA z HiTeca w miare smaczne jest i składowo ok wiec sie nada.
BA jak najbardziej możesz dorzucić.
Z NoBoosteró proponowałbym AAKG+cytruline/agmatyne/gliceryne

co do BA mam takie pytanko: jest jedno BCAA z activlaba, bodajże Stamina Booster, które posiada 2g BA/10g prochu i 1g/10g argininy, co sądzisz o takim rozwiązaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
MajkelTSW
do VASO nie trzeba dodawać juz AAKG

Wiem wiem, nie zrozumieliśmy się, chodzi mi o to, że sporo osób bierze AAKG + AerO2. Czy z VASO jest podobnie? I co wg Ciebie jest lepsze (jeśli testowałeś oczywiście) VASO czy AAKG?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy Pytania

Następny temat

połączenie concret, c4 i mutant masa?

WHEY premium