SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy Pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Witam mam 177cm wzrostu 69 kg wagi skonczylem brac kreatyne cm3 i bialko olipm whey protein a potem bralem nitrix co olecacie jakie odzywki głownie chodzi mi o Białko kreatyne i amionokwasy ?? Mmam staż 3 miesiace na siłowni oczywiscie i staram sie dobrze ozrzywiac wczesniej wazylem 62kg

Zmieniony przez - kamillo6191992 w dniu 2014-03-27 20:25:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
3 miechy i juz cykl na kreatynie? pewnie nawet nie umiesz zrobic poprawnie poszczególnych ćwiczeń a już sie za suple łapiesz, od dupy str sie za to zabrałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
a nie polecasz kreatyny tak wczesie wszystkie cwiczenia staram sie dobrze robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
za wczesnie, nie wykorzystasz swojego potencjału

kreatyne sie bierze po 5-6 miesiacach ciągłych ćw kiedy mamy zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
czyli radzil bys odlozyc kratynke i po 5-6 miesicach zaczac brac a aminokwasy z bialkime dobry pomysl bo mam szybka przemiane materi i ciezko mi przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
a chciałbym troche masy zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
miska, aminokwasy i białko dobry pomysł, i moim skromnym zdaniem ta kreatyna też dobry pomysł wejdz na stałą suplementacje kreatyną,

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Myslalem nad hard mass + olimp BCAA i jakis monohydrant a nie jest za wczesnie jak kolega mowi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
po co ci bcaa na masie???!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
jak jest kasa to bardzo dobry pomysł około treningowo jak nie białko starczy, "nie poczekaj, aż skończysz 50 i zacznij z kreatyną", ja bym leciał stałą suplementacje przez 6 miesięcy 5g każdego dnia, z reszta kreatyna jest tak dobra, ze grzech jej nie brać...

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
akurat bardzo dobry mhym napewno. co mu to da jak i tak aminokwasy uzupelni w pierwszym posiłku z białkiem to jest kasa wywalona w błoto oczywisnie moze brac ale nie pisz ze to cos da bo na redukcji efekty jest minimalny a na masie zerowy dosłownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + białko + bcaa + zma

Następny temat

Koniec cyklu kreatynowego. Lekka redukcja.

WHEY premium